শেহতীয়া খবৰ
ধুবুৰীত বিএছএফ চোৰাংচোৱাৰ ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান  •  হিজবুলৰে সম্পৰ্কৰ সন্দেহত আটক কৰা ৩ যুৱকক মুকলি হোজাই আৰক্ষীৰ  •  এটা দামী মোবাইলৰ বাবে সন্তানক ৪০ হাজাৰ টকাত বিক্ৰী মাতৃৰ  •  প্ৰয়োজন হ’লে ন্যায়াধীশ দম্পত্তিৰ বিৰুদ্ধেও হ’ব তদন্ত, এপিএছচি কেলেংকাৰীৰ সন্দৰ্ভত কুলধৰ শইকীয়াৰ মন্তব্য  •  ২০ এপ্ৰিলত মই কল্পনা লাজমীক শেষবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলোঃ কমল কটকী  •  নগাঁৱৰ জুৰীয়াত পানীত পৰি এটি শিশুৰ মৃত্যু  •  তিনিচুকীয়াত ৪ সন্দেহযুক্ত নাগৰিকক আটক  •  বৰপেটাত হিজবুল মুজাহিদীনৰ সৈতে জড়িত থকাৰ অপৰাধত ৩ যুৱকক আটক  •  নগাঁৱৰ আকৌ বিদ্যুৎ বিভাগৰ অৱহেলা! পানীগাঁও চাৰিআলিত ট্ৰেন্সফৰ্মাৰ বিস্ফোৰণ, চাওঁক VIDEO  •  লংকাৰ গংগা হোটেলত চিপ লোৱা অৱস্থাত যুৱকৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ

শিয়ালমাৰীত উদ্ধাৰ কলিয়াবৰৰ চুৰি টাটা মোবাইল

38

ডিজিটেল সংবাদ, কলিয়াবাৰঃ অৱশেষত উদ্ধাৰ হৈছে কলিয়াবৰৰ ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথৰ পৰা অস্ত্ৰধাৰী দুৰ্বৃত্তই চুৰি কৰা বাহনখন। শনিবাৰে পুৱতি নিশা কলিয়াবৰৰ বৰভগীয়াৰ পৰা চালক-হেণ্ডিমেনক প্ৰহাৰ কৰি দুৰ্বৃত্তই তিতাবৰৰ পৰা গুৱাহাটী অভিমুখী চাহপাতৰ বেগভৰ্তি বাহনখন লৈ গৈছিল।

উপ-পৰিদৰ্শক আব্দুল হানান লস্কৰৰ নেতৃত্বত যোৱা আৰক্ষীৰ দলে নগাঁৱৰ মধ্য-শিয়ালমাৰিৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰে বাহনখন। এডৰা হাবিৰ মাজত লুকুৱাই ৰখা অৱস্থাত উদ্ধাৰ কৰে AS 03 BC 6300 নম্বৰৰ বাহনখন। আৰক্ষীৰ উপস্থিতিৰ উমান লাভ কৰি পলায়ন কৰে দুৰ্বৃত্তৰ দলটো।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি