শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

শিয়ালমাৰীত উদ্ধাৰ কলিয়াবৰৰ চুৰি টাটা মোবাইল

49

ডিজিটেল সংবাদ, কলিয়াবাৰঃ অৱশেষত উদ্ধাৰ হৈছে কলিয়াবৰৰ ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথৰ পৰা অস্ত্ৰধাৰী দুৰ্বৃত্তই চুৰি কৰা বাহনখন। শনিবাৰে পুৱতি নিশা কলিয়াবৰৰ বৰভগীয়াৰ পৰা চালক-হেণ্ডিমেনক প্ৰহাৰ কৰি দুৰ্বৃত্তই তিতাবৰৰ পৰা গুৱাহাটী অভিমুখী চাহপাতৰ বেগভৰ্তি বাহনখন লৈ গৈছিল।

উপ-পৰিদৰ্শক আব্দুল হানান লস্কৰৰ নেতৃত্বত যোৱা আৰক্ষীৰ দলে নগাঁৱৰ মধ্য-শিয়ালমাৰিৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰে বাহনখন। এডৰা হাবিৰ মাজত লুকুৱাই ৰখা অৱস্থাত উদ্ধাৰ কৰে AS 03 BC 6300 নম্বৰৰ বাহনখন। আৰক্ষীৰ উপস্থিতিৰ উমান লাভ কৰি পলায়ন কৰে দুৰ্বৃত্তৰ দলটো।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি