শেহতীয়া খবৰ
মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান  •  প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ, গুৱাহাটী কমাৰ্চ কলেজৰ প্ৰাক্তন অধ্যক্ষ উমেশ শৰ্মাৰ দেহাৱসান

ৰজাৰ পুত্ৰ ৰজা নহ’বও পাৰে, যাৰ দক্ষতা আছে তেওহে ৰজা হ’ব: চুপাৰ ৩০…VIDEO

284

ডিজিটেল ডেস্কঃ‘ৰজাৰ পুত্ৰ ৰজা নহ’বও পাৰে, ৰজা সেইজনহে হ’ব যাৰ দক্ষতা-যোগ্যতা আছে’ এয়া আহিব লগীয়া হিন্দী ছবি চুপাৰ ৩০ ৰ এটা সংলাপ। যোৱা মঙলবাৰে মুক্তি পালে চুপাৰ ৩০ ট্ৰেইলাৰ। বিকাশ বহলৰ পৰিচালনাৰে ঋতিক ৰোচনৰ দমদাৰ অভিনয়ে ছবিখনক যে এক অনন্য মাত্ৰা দিব সেয়া ট্ৰেইলাৰ চালেই ধাৰণা কৰিব পাৰি। বিহাৰৰ গণিতজ্ঞ আনন্দ কুমাৰৰ জীৱনৰ ঘাট-প্ৰতিঘাটক লৈ নিৰ্মাণ কৰা ছবিখনত ঋতিকে অতি নিপুণভাৱে ৰূপায়ন কৰিছে কুমাৰৰ চৰিত্ৰ।

মঙলবাৰে ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰ উপভোগ কৰে আনন্দ কুমাৰ আৰু পৰিয়ালে। ২.৩৭ মিনিটৰ ট্ৰেইলাৰটোত আনন্দ কুমাৰৰ সৃষ্টিশীল মন, আৰু জীৱনটোক অতি সুন্দৰ ৰূপত ফুটাই তুলিছে পৰিচালকে। ট্ৰেইলাৰ উপভোগ কৰি আনন্দ কুমাৰৰ পৰিয়ালৰ সকলোৰে দুচকু সেমেকি উঠিল।

চলিত বৰ্ষৰ ২৬ জুলাইত মুক্তি পাব চুপাৰ ৩০। কেইবাজনো সংগীত পৰিচালকে ছবিখনৰ সংগীত সজাইছে। পৰিচালকৰ দায়িত্বত বিকাশ বহলৰ লগতে আছে অনুৰাগ কাশ্যপ। ছবিখনত পংকজ ত্ৰিপাথীৰ দৰে অভিজ্ঞ অভিনেতাইয়ো কৰিছে অভিনয়

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি