শেহতীয়া খবৰ
মোবাইল প্ৰেমে চেৰ পেলালে সন্তানপ্ৰেমক!  •  প্ৰয়োজন হ’লে ন্যায়াধীশ দম্পত্তিৰ বিৰুদ্ধেও হ’ব তদন্ত, এপিএছচি কেলেংকাৰীৰ সন্দৰ্ভত কুলধৰ শইকীয়াৰ মন্তব্য  •  ২০ এপ্ৰিলত মই কল্পনা লাজমীক শেষবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলোঃ কমল কটকী  •  নগাঁৱৰ জুৰীয়াত পানীত পৰি এটি শিশুৰ মৃত্যু  •  তিনিচুকীয়াত ৪ সন্দেহযুক্ত নাগৰিকক আটক  •  বৰপেটাত হিজবুল মুজাহিদীনৰ সৈতে জড়িত থকাৰ অপৰাধত ৩ যুৱকক আটক  •  নগাঁৱৰ আকৌ বিদ্যুৎ বিভাগৰ অৱহেলা! পানীগাঁও চাৰিআলিত ট্ৰেন্সফৰ্মাৰ বিস্ফোৰণ, চাওঁক VIDEO  •  লংকাৰ গংগা হোটেলত চিপ লোৱা অৱস্থাত যুৱকৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ  •  দিখৌত জপিওৱা মহিলাৰ সন্ধানত এছ ডি আৰ এফৰ উদ্ধাৰ অভিযান  •  কেইটামান বিশেষ ক্ষণ কল্পনা লাজমীৰ...

ছানী লিয়নীৰ সন্মুখত কি ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান?

564

ডিজিটেল ডেস্কঃ ছানী লিয়নীৰ সন্মুখত এতিয়া ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান। কোনো দিনে এনে কথা কোৱা নাই ছানী লিয়নীয়ে। এখন ছবি শ্বুটিঙৰ কাম চলিছিল। ছবিখনৰ নাম ‘কৰণজিৎ কৌৰঃ দ্য আনটল্ড ষ্টৰী’।

এই ছবিখনত অভিনয় কৰিছে ছানীয়ে। তাত অভিনয় কৰাতোৱেই হেনো ছানীৰ কাৰণে ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান হৈ থিয় দিছিল। ছানীয়ে সদৰী কৰা মতে, এই ছবিখনৰ চৰিত্ৰটোত শ্বুটিঙৰ বাবে মই বৰ প্ৰত্যাহ্বান ল’ব লগা হৈছিল।

উল্লেখযোগ্য যে, এইখন ছানী লিয়নীৰেই জীৱন ভিত্তিক ছবি। নিজৰ চৰিত্ৰ ৰীল লাইফত ৰূপায়নৰ বাবে ছানীয়ে ভীষণ কষ্ট কৰিব লগা হৈছিল। যিটো ছানীয়ে অভিনয় জীৱনৰ এতিয়ালৈকে ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান বুলি উল্লেখ কৰিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি