শেহতীয়া খবৰ
যোৰাবাটৰ ন মাইলত ৰাজপথত দাউদাউকৈ জ্বলিল দুখনকৈ ট্ৰাক  •  শোণিতপুৰত প্ৰথম পৰ্যায়ৰ পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ চূড়ান্ত প্রাৰ্থীৰ তালিকা প্ৰকাশ  •  জাগুনৰ অপহৰণ কাণ্ডৰ দায়িত্ব স্বীকাৰ আলফা স্বাধীনৰ  •  মধ্যপ্ৰদেশত ভয়াৱহ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত শিশুসহ ৯জন  •  নলবাৰী হৰিমন্দিৰত ২৩ নৱেম্বৰৰ পৰা ১৩দিনীয়া ৰাস মহোৎসৱ  •  শ্ৰীশ্ৰী বদলা পদ্মআতা সত্ৰত ৰাসোৎসৱৰ হীৰক জয়ন্তী বৰ্ষ, খোল-তালৰ ধ্বনিত মুখৰিত চৌদিশ  •  মহানগৰীত ৰড চুৰি কৰিবলৈ আহি আৰক্ষীৰ জালত ৪ চোৰ  •  চাকৰি বিছাৰিব নালাগে, চাকৰি দিয়কঃ কেনেকৈ ?  •  আক্ৰাছুৰ অসম বন্ধক লৈ বাক্সাৰ গুৱাবাৰীত উত্তেজনা  •  এন ই কে এছ চিৰ কোম্পানীৰ নামত ভুৱা ব্যৱসায় কৰি আৰক্ষীৰ জালত চৌকত আলী

ছানী লিয়নীৰ সন্মুখত কি ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান?

605

ডিজিটেল ডেস্কঃ ছানী লিয়নীৰ সন্মুখত এতিয়া ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান। কোনো দিনে এনে কথা কোৱা নাই ছানী লিয়নীয়ে। এখন ছবি শ্বুটিঙৰ কাম চলিছিল। ছবিখনৰ নাম ‘কৰণজিৎ কৌৰঃ দ্য আনটল্ড ষ্টৰী’।

এই ছবিখনত অভিনয় কৰিছে ছানীয়ে। তাত অভিনয় কৰাতোৱেই হেনো ছানীৰ কাৰণে ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান হৈ থিয় দিছিল। ছানীয়ে সদৰী কৰা মতে, এই ছবিখনৰ চৰিত্ৰটোত শ্বুটিঙৰ বাবে মই বৰ প্ৰত্যাহ্বান ল’ব লগা হৈছিল।

উল্লেখযোগ্য যে, এইখন ছানী লিয়নীৰেই জীৱন ভিত্তিক ছবি। নিজৰ চৰিত্ৰ ৰীল লাইফত ৰূপায়নৰ বাবে ছানীয়ে ভীষণ কষ্ট কৰিব লগা হৈছিল। যিটো ছানীয়ে অভিনয় জীৱনৰ এতিয়ালৈকে ডাঙৰ প্ৰত্যাহ্বান বুলি উল্লেখ কৰিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি