শেহতীয়া খবৰ
জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  নগাঁৱত ৰহস্যজনক ঘটনা, চিকিৎসালয়ৰ পৰাই সন্ধানহীন হ’ল ৰোগী  •  লাহৰীঘাটত চোৰাং গঁড় চিকাৰীক আটক  •  কালাতলীত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত বাইক আৰোহী  •  জম্মু-কাশ্মীৰত নিৰাপত্তাবাহিনী-সন্ত্ৰাসবাদীৰ সংঘৰ্ষত নিহত ৭ নাগৰিক  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  হাইলাকান্দিত অন্ত পৰিল পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ ভোটগণনা, কোনে পালে কিমান আসন?  •  অৰুণাচলত ভূপেন হাজৰিকাৰ পূৰ্ণাৱয়ব প্ৰতিমূৰ্তি অনাবৰণ

২৮ ছেপ্টেম্বৰত ছবিগৃহলৈ ‘ছুই ধাগা’, প্ৰ’ম’শ্যনেল ভিডিঅ’ত অসমৰ সংযুক্তা দত্তৰ কথা…

992

ডিজিটেল ডেস্কঃ  ২৮ ছেপ্টেম্বৰত ছবিঘৰলৈ আহিব বলিউদৰ নতুন ছবি ‘ছুই ধাগা’। এই ছবিখনৰ প্ৰচাৰৰ বাবে নিৰ্মাণ কৰা হৈছে এটা ভিডিঅ’। য’ত অসমৰ কথা বিশেষভাৱে উল্লেখ আছে। অসমৰ ফেশ্বন ডিজাইনাৰ সংযুক্তা দত্তক লৈ নিৰ্মাণ কৰা হৈছে এই ভিডিঅ’টো। কিয় সংযুক্তাক প্ৰাধান্য দিয়া হৈছে এই ছবিখনৰ প্ৰ’ম’শ্যনেল ভিডিঅ’টোত? চাওঁক ভিডিঅ’-

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি