শেহতীয়া খবৰ
ধূপধৰাৰ ধানবৰীত বাঁহৰ সাঁকোৰ পৰা পৰি মৃত্যু এজনৰ  •  লালুকত অভিৰুচি শিল্পী সৈনিকৰ নাট কৰ্মশালা সম্পন্ন  •  ধূপধৰাত দ্বিতীয় বাৰ্ষিক বায়খো উৎসৱ উদযাপন, জলন্ত অঙঠাৰ ওপৰত নৃত্য প্ৰদৰ্শন  •  সুদুৰ ম্যানমাৰৰ পৰা আহি অসমৰ জোঁৱাই হ'ল অবৈধ ৰোহিংগা, আদালত চৌহদত বিষ্ফোৰক স্বীকাৰোক্তি, VIDEO  •  ধূপধৰাত কবৰ খান্দি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিলে শিশুৰ মৃতদেহ, পানীত পৰি মৃত্যু হোৱাৰ পিছত জনোৱা নাছিল আৰক্ষীক  •  কাৰ আশীৰ্বাদত বৰাকত চলিছে অবৈধ সাৰৰ চিণ্ডিকেট, আৰক্ষীৰ অভিযানত শুকুৰবাৰে নিশা জব্দ ২৮ খন সাৰভৰ্তি ট্ৰাক  •  বঙাইগাঁৱৰ সিদলসতীত ৰাইজে কৰায়ত্ত কৰিলে ডকাইত, VIDEO  •  গৰৈমাৰীত আছুৰ বন্যাৰ্তৰ মাজত খাদ্য সামগ্ৰী বিতৰণ  •  দক্ষিণ কামৰূপত হ্ৰাস পাইছে ব্ৰহ্মপুত্ৰ-কলহীৰ জলপৃষ্ঠঃ একাংশ উভতিছে নিজা ঘৰলৈ, অধিকাংশ দুৰ্গত এতিয়াও গৰু-ছাগলীৰ সৈতে আশ্ৰয় শিবিৰ, ওখ-ভেটিত  •  ওদালগুৰিত ২১৯ কৃৰ্তী শিক্ষাৰ্থীক আছুৰ অভিনন্দনঃ বানপানীক ৰাষ্ট্ৰীয় সমস্যাৰূপে ঘোষণাৰ দাবী, অসমত শিক্ষাৰ নামত ৰাজনীতি-ব্যৱসায় চলোৱাৰো অভিযোগ সংগঠনটোৰ

ষ্টুডেন্ট অৱ দ্য ইয়াৰ-২ঃ ট্ৰেইলাৰত টাইগাৰৰ একচন, ডান্স আৰু ৰোমাঞ্চ… VIDEO

221

ডিজিটেল ডেস্কঃ শুকুৰবাৰে মুক্তি পালে বলিউদৰ অভিনেতা টাইগাৰ শ্ৰ’ফৰ নতুন ছবি ষ্টুডেন্ট অৱ দ্য ইয়েৰ-২ৰ ট্ৰেইলাৰ। ছবিখনত টাইগাৰৰ লগতে অনন্যা পাণ্ডে আৰু তাৰা সুতাৰিয়াই অভিনয় কৰিছে। ট্ৰেইলাৰটো মুক্তি পোৱাৰ লগে লগেই ভাইৰেল হৈ পৰিছে। টাইগ্ৰ শ্ৰ’ফৰ ছবিখনক বৰ্তমানলৈ অৰ্থাৎ ২৪ ঘণ্টা নৌহওঁতেই প্ৰায় ৩লাখ লোকে চাইছে। ধৰ্মা প্ৰডাকশ্যনে নিজৰ ইউটিউব চেনেলত মুক্তি দিছে এই ট্ৰাইলাৰটো।

ইফালে, ট্ৰেইলাৰটোত দেখা গৈছে যে- কলেজৰ খেল প্ৰতিযোগিতাত টাইগাৰে অংশ লয়। তদুপৰি একচন, ডান্স আৰু ৰোমাঞ্চেৰে যে ছবিখন ভৰপূৰ হ’ব সেই কথা টেইলাৰতেই বুজিব পৰা গৈছে। আৰু ইয়াত বিশেষকৈ টাইগাৰৰ ডান্স আৰু একচন খুবেই পচন্দ কৰিছে দৰ্শকে।

উল্লেখ্য যে, ষ্টুডেন্ট অৱ দ্য ইয়েৰ-২ৰ পূৰ্বে পৰিচালক কৰণ জোহৰে ষ্টুডেন্ট অৱ দ্য ইয়েৰ নিৰ্মাণ কৰিছিল। এই ছবিখনত আলিয়া ভট, বৰুণ ধৱন, সিদ্ধাৰ্থ মলহোট্ৰা আদিয়ে কাম কৰিছিল। অৱশ্যে টাইগাৰে অভিনয় কৰা এই নতুন ছবিখন ১০ মে’ত ছবিগৃহলৈ আহিব। যাৰ বাবে এতিয়া দৰ্শকসকলে অপেক্ষা কৰিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি