শেহতীয়া খবৰ
মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান  •  প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ, গুৱাহাটী কমাৰ্চ কলেজৰ প্ৰাক্তন অধ্যক্ষ উমেশ শৰ্মাৰ দেহাৱসান

বিজয়ী হোৱাৰ পিছতে প্ৰথমবাৰৰ বাবে ৰায়বৰেলীত উপস্থিত হৈ ভোটাৰক ধন্যবাদ ছোনীয়া গান্ধীৰ

175

  • গৃহ সমষ্টি ৰায়বৰেলীত গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠকত বহে ইউপিএৰ অধ্যক্ষ ছোনীয়া গান্ধী।
  • বৈঠকত উপস্থিত থাকে কেইবাজনো কংগ্ৰেছৰ জ্যেষ্ঠ নেতা।
  • বৈঠকত লোৱা হয় কেইবাটাও গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত।

  • নেত্ৰীগৰাকীৰ লগতে উপস্থিত থাকে কন্যা তথা পূব উত্তৰ প্ৰদেশৰ কংগ্ৰেছৰ সাধাৰণ সম্পাদক প্ৰিয়ংকা গান্ধী।
  • ৰায়বৰেলীৰ ৰাইজক ধন্যবাদ দিয়ে ইউপিএৰ অধ্যক্ষ ছোনীয়া গান্ধীয়ে।
  • উত্তৰ প্ৰদেশত কোনো দলৰ সৈতে বিধানসভাত মিত্ৰতা নোহোৱাৰ কথা বৈঠকৰ পিছতে ঘোষণা কৰে কংগ্ৰেছ নেতা সঞ্জয় সিনহাই।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি