শেহতীয়া খবৰ
মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান  •  প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ, গুৱাহাটী কমাৰ্চ কলেজৰ প্ৰাক্তন অধ্যক্ষ উমেশ শৰ্মাৰ দেহাৱসান

জয়ৰ পিছত প্ৰথমবাৰ ৰায়বৰেলীত ছোনীয়া, লগত প্ৰিয়ংকা

98
  • গৃহ সমষ্টি ৰায়বৰেলীত উপস্থিত ইউপিএৰ অধ্যক্ষ ছোনীয়া গান্ধীৰ।
  • লোকসভা নিৰ্বাচনত সমষ্টিটোৰ পৰা জয়লাভ কৰাৰ পিছত এয়া ছোনীয়া গান্ধীৰ প্ৰথম ৰায়বৰেলী ভ্ৰমণ।
  • ৰায়বৰেলীত উপস্থিত হোৱাৰ পিছতে নেত্ৰীগৰাকীক উষ্ম আদৰণি কংগ্ৰেছ নেতা-কৰ্মীৰ।
  • ছোনীয়া গান্ধীৰ এই ভ্ৰমণকালত সংগ দিয়ে কংগ্ৰেছ নেত্ৰী তথা কন্যা প্ৰিয়ংকা গান্ধীয়ে।
  • বুধবাৰে ৰায়বৰেলীত এক জনসভা সম্বোধন কৰিব ছোনীয়া গান্ধীয়ে।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি