শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

ছিপাঝাৰত ১৫ নং ৰাষ্টীয় ঘাইপথত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা…

ডিজিটেল সংবাদ, মঙলদৈঃ দৰঙৰ ছিপাঝাৰত ১৫ নং ৰাষ্টীয় ঘাইপথত বুধবাৰে গধুলি এক ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হয়৷ কেটিএম বাইক আৰু ট্ৰাকৰ মুখামুখি সংঘৰ্ষত থিতাতে নিহত বাইক আৰোহী ৷ নিহত বাইক আৰোহী জনৰ নাম চান কলিতা ৷

২০ বছৰীয়া চান কলিতা ছিপাঝাৰৰ ভূক্তাবাৰীৰ তপন কলিতাৰ পুত্ৰ বুলি জানিব পৰা গৈছে। উল্লেখ্য যে, তপন কলিতা প্ৰাক্তন সৈনিক আৰু বৰ্তমান চিপাঝাৰ ষ্টেচনত কাপোৰৰ ব্যৱসায়ী‌। ট্ৰাক খনৰ নম্বৰ এনএল০১কে২৬৮৭।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি