শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

নাৰী নিৰ্যাতনক লৈ বলিউডত নতুন চিনেমা ‘চিম্বা’

142

ডিজিটেল ডেস্কঃ নাৰীৰ ওপৰত হোৱা অত্যাচাৰ বিৰুদ্ধে যুজঁ দিয়াৰ বাবে অচিৰেই ছবিগৃহলৈ আহি আছে পৰিচালক ৰোহিত চেট্টীৰ ছবি ‘চিম্বা’।

‘দেশত নাৰীৰ ওপৰত চলি থকা নিৰ্যাতনৰ বিৰোধিতা যদি আজিয়েই নকৰে, তেন্তে কালিৰ নিৰ্যাতিতাগৰাকী আপোনাৰ পৰিয়ালৰে কোনোবা হব পাৰে’ এয়াই হৈছে বলিউদৰ আহিবলগীয়া ছবি ‘চিম্বা’ৰ সংলাপ।

ছবিখনত মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে ৰণবীৰ সিং আৰু ছাৰা আলী খানে। ছাৰা আলী খানৰ এইখনে প্ৰথম অভিনয় কৰা বোলছবি। সমাজত হৈ থকা নাৰী নিৰ্যাতনক মূল বিষয় হিচাপে লৈ নিৰ্মান কৰা ছবিখনৰ শ্বুটিং ইতিমধ্যে শেষ হৈছে।

ছবিখন প্ৰযোজনা কৰিছে কৰণ জৌহৰৰ ধৰ্মা প্ৰডাকচনে। তেলেগু ছবি ‘টেম্পাৰ’ৰ ৰিমেক ‘চিম্বা’ মুক্তি পাব ২৮ ডিচেম্বৰত।

 

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি