শেহতীয়া খবৰ
সোণাৰিত বিজেপিৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ৰাইজৰ  •  হোজাইত গৰাকীবিহীন এল্ট’ উদ্ধাৰ  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  আজি আলফা নেতা জিতেন দত্ত আৰু মৃণাল হাজৰিকাক হাজিৰ কৰোৱা হ’ব আদালতত  •  ছয়গাঁৱত টিকট প্ৰদানৰ নামত বিধায়ক ৰেকিবুদ্দিনৰ বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন সংগ্ৰহৰ অভিযোগ  •  আং ছান ছ্যু-চিৰ সন্মান ঘূৰাই ল'লে এমনেষ্টিয়ে  •  মুদ্ৰাস্ফীতিৰ ক্ষেত্ৰত দেশৰ ভিতৰতে শীৰ্ষত অসম  •  মুদ্ৰাস্ফীতিৰ ক্ষেত্ৰত দেশৰ ভিতৰতে শীৰ্ষত অসম  •  হিমাচল প্ৰদেশত তুষাৰপাত, হ্ৰাস পাইছে তাপমাত্ৰা

নাৰী নিৰ্যাতনক লৈ বলিউডত নতুন চিনেমা ‘চিম্বা’

121

ডিজিটেল ডেস্কঃ নাৰীৰ ওপৰত হোৱা অত্যাচাৰ বিৰুদ্ধে যুজঁ দিয়াৰ বাবে অচিৰেই ছবিগৃহলৈ আহি আছে পৰিচালক ৰোহিত চেট্টীৰ ছবি ‘চিম্বা’।

‘দেশত নাৰীৰ ওপৰত চলি থকা নিৰ্যাতনৰ বিৰোধিতা যদি আজিয়েই নকৰে, তেন্তে কালিৰ নিৰ্যাতিতাগৰাকী আপোনাৰ পৰিয়ালৰে কোনোবা হব পাৰে’ এয়াই হৈছে বলিউদৰ আহিবলগীয়া ছবি ‘চিম্বা’ৰ সংলাপ।

ছবিখনত মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে ৰণবীৰ সিং আৰু ছাৰা আলী খানে। ছাৰা আলী খানৰ এইখনে প্ৰথম অভিনয় কৰা বোলছবি। সমাজত হৈ থকা নাৰী নিৰ্যাতনক মূল বিষয় হিচাপে লৈ নিৰ্মান কৰা ছবিখনৰ শ্বুটিং ইতিমধ্যে শেষ হৈছে।

ছবিখন প্ৰযোজনা কৰিছে কৰণ জৌহৰৰ ধৰ্মা প্ৰডাকচনে। তেলেগু ছবি ‘টেম্পাৰ’ৰ ৰিমেক ‘চিম্বা’ মুক্তি পাব ২৮ ডিচেম্বৰত।

 

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি