শেহতীয়া খবৰ
অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  গৃহকন্দল! মোডীভক্ত পিতৃয়ে কংগ্ৰেছৰ টিকট লাভ কৰা পুত্ৰক কৰিলে 'ত্যাজ্যপুত্ৰ’  •  ৭ আলফা (স্বাঃ)ৰ কেডাৰে আৰক্ষীক চমজালে কি কি অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ, চাওক VIDEO  •  শিৱসেনাৰ ভৱিষ্যৎবাণী- ২০১৯ত ২১০ খন আসন লাভ কৰিব বিজেপিয়ে  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  যোৰহাটত ১৪৪ ধাৰা জাৰি, দুচকীয়া বাহনত দুজন লোক উঠাত নিষেধাজ্ঞা প্ৰশাসনৰ

আকৌ খেলপথাৰলৈ ঘূৰি আহিব পাৰে শ্ৰীসান্থ

274
  • পুনৰ খেলপথাৰত দেখা পোৱা যাব পাৰে শ্ৰীসান্থক।
  • উচ্চতম ন্যায়ালয়ে শ্ৰীসান্থৰ ওপৰত জাৰি কৰা নিষেধাজ্ঞা পুনৰ বিবেচনাৰ নিৰ্দেশ দিছে।
  • স্পৰ্টছ ফিক্সিং কেলেংকাৰীত জড়িত হৈ নিষেধাজ্ঞাৰ সন্মুখীন হৈছিল এসময়ৰ তাৰকা খেলুৱৈগৰাকী।
  • বি চি চি আইক এই নিৰ্দেশ দিছে উচ্চতম ন্যায়ালয়ে।
  • ন্যায়াধীশ অশোক ভূষণৰ নেতৃত্বত গঠিত বিচাৰপীঠৰ এই নিৰ্দেশ।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি