শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ চানমাৰিত প্ৰাচী 'ছুইটছ'ত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  ইটালীত দলং খহি ৩০ জনৰ মৃত্যু  •  স্বাধীনতা দিৱসৰ প্ৰাকসন্ধ্যা দেশবাসীক সম্বোধন ৰাষ্ট্ৰপতিৰ  •  সাঁচিপতীয়া শিল্পী হৰিনাৰায়ণ কোঁৱৰলৈ চৰকাৰী স্বীকৃতি, উৎফুল্লিত বটদ্ৰৱাবাসী  •  নিৰীহ লোকক সেনাই অত্যাচাৰ চলোৱাৰ অভিযোগত উত্তপ্ত ওদালগুৰি  •  ১৫ আগষ্ট আহে, স্বাধীনতাহে নাহে...

চিনেমাত অভিনয়ৰ বাবে ছানিয়া মিৰ্জাক প্ৰস্তাৱ

637

ডিজিটেল ডেস্কঃ বহুদিন ধৰি ভাৰতীয় টেনিছ তাৰকা ছানিয়া মিৰ্জাৰ জীৱনভিত্তিক ছবি নিৰ্মাণ কৰাৰ কথা চলি আছিল যদিও শেহতীয়াকৈ এই ছবি নিৰ্মাণৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰাৰম্ভিক কাম আৰম্ভ হৈছে।

সন্তান সম্ভৱা টেনিছ তাৰকা গৰাকীৰ ছবিখনত খেলৰ পৰিৱৰ্তে অধিক গুৰুত্ব দিয়া হ’ব তেওক কেন্দ্ৰ কৰি সৃষ্টি হোৱা বিৰ্তকবোৰক। টেনিছ ক’ৰ্টত মিনি স্কাৰ্ট পিন্ধা আৰু পাকিস্তানী ক্ৰিকেটাৰৰ সৈতে হোৱা বিবাহক লৈ বিৰ্তকৰ আৱৰ্তত সোমাই পৰিছিল টেনিছ তাৰকাগৰাকী।

চিত্ৰ নিৰ্মাতা ৰাণী স্কুৱালাই ছবিখনক লৈ প্ৰাৰম্ভিক চিন্তা-চৰ্চা কৰিছে যদিও মুখ্য চৰিত্ৰটি কোনে ৰূপায়ণ কৰিব সেই সম্পৰ্কে সিদ্ধান্ত লোৱা নাই। ছানিয়াৰ চৰিত্ৰটি ৰূপায়ণৰ বাবে তেওঁৰ বান্ধৱী পৰীণিতি চোপ্ৰাৰ নাম উল্লেখ কৰিছে যদিও ছবি নিৰ্মাতাই ছানিয়াকে তেওঁৰ চৰিত্ৰ ৰূপায়ণৰ বাবে অনুৰোধ কৰিছে।

উল্লেখ্য যে ইয়াৰ পূৰ্বে শচীন তেণ্ডুলকাৰে তেওঁৰ জীৱনভিত্তিক ছবিখনত নিজে অভিনয় কৰিছিল। অৱশ্যে অভিনয়ৰ সম্পৰ্কত এই পৰ্যন্ত কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা নাই ছানিয়াই।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি