শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ চানমাৰিত প্ৰাচী 'ছুইটছ'ত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  ইটালীত দলং খহি ৩০ জনৰ মৃত্যু  •  স্বাধীনতা দিৱসৰ প্ৰাকসন্ধ্যা দেশবাসীক সম্বোধন ৰাষ্ট্ৰপতিৰ  •  সাঁচিপতীয়া শিল্পী হৰিনাৰায়ণ কোঁৱৰলৈ চৰকাৰী স্বীকৃতি, উৎফুল্লিত বটদ্ৰৱাবাসী  •  নিৰীহ লোকক সেনাই অত্যাচাৰ চলোৱাৰ অভিযোগত উত্তপ্ত ওদালগুৰি  •  ১৫ আগষ্ট আহে, স্বাধীনতাহে নাহে...

বজাৰলৈ Samsungৰ নতুন ম’বাইল Galaxy note 9

608

ডিজিটেল ডেস্কঃ দক্ষিণ কোৰিয়াৰ ইলেক্ট্ৰনিক কোম্পানী ছেমছাঙে ৯ আগষ্টত মুকলি কৰে অন্য এক স্মাৰ্টফোন Galaxy note 9। ভাৰতীয় সময় অনুসৰি নিশা প্ৰায় ৮:৩০ বজাত আমেৰিকাৰ নিউয়ৰ্কত মুকলি কৰা হ’ব অত্যাধুনিক তথা আকৰ্ষণীয় ফোনটো।

ভাৰতবৰ্ষত এই ফোনটো কেতিয়া মুকলি কৰা হ’ব সেই সম্পৰ্কে কোনো নিশ্চিত তথ্য লাভ কৰা হোৱা নাই। আগ্ৰহী গ্ৰাহকসকলে ফোনটো আগতীয়াকৈ বুকিং কৰিব পাৰিব ইণ্টাৰনেটৰ যোগেৰে।

ছেমছাঙৰ এই নতুন ফোনটোত আছে ৫১২ জি বি ইন্টাৰনেল মেমৰী, যি সুবিধা বৰ্তমান পৰ্যন্ত কোনো স্মাৰ্ট ফোনতেই দিয়া নাই। ইয়াৰ লগতে ৪০০০ mAh পাৱাৰ বেটাৰী আৰু ৰিৰ্মট কণ্ট্ৰল কৰিব পৰা ব্যৱস্থাও উপলব্ধ থাকিব ফোনটোত।

৬.৪ ইঞ্চিৰ স্কীন, ১২+১২ এম পিৰ ডাবল ৰিয়েৰ কেমেৰা, ৮ এম পি ৰ ফ’ন্ট কেমেৰাৰ এই ফোনটো ১৯ আগষ্টৰ পৰা ভাৰতবৰ্ষৰ লোকে বুকিং কৰিব পাৰিব বুলি জনা গৈছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি