শেহতীয়া খবৰ
১ লাখ ২ হাজাৰ ৪৬২ জন লোকৰ নাম অন্তৰ্ভূক্তিৰে প্ৰকাশ পালে এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা, সবিশেষ খবৰ...  •  মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান

চলমানৰ আজৱ কথাঃ বিয়া নকৰোৱাকৈ লাগে সন্তান…

1,504

ডিজিটেল ডেস্কঃ বলিউদৰ ভাইজান চলমানৰ বিয়া! একপ্ৰকাৰে এইটো এটা ডাঙৰ খবৰেই। ৪০ দেওনা পাৰ হোৱা চলমানৰ বিয়াক লৈ কোটি কোটি অনুৰাগীৰ উৎকন্ঠাৰ অন্ত নাই। কিন্তু ইয়াৰ মাজতে চলমানে ক’লে তেও বিয়া নকৰোৱাৰ কাৰণ।

বুধবাৰে চলমানৰ মুক্তি পাবলগীয়া ছবি ‘ভাৰত’ক লৈ মঙলবাৰে এখন আলোচনীত তেও দিছিল সাক্ষাৎকাৰ। চলমানক প্ৰশ্ন কৰা হ’ল- আপুনি এতিয়ালৈকে বিয়া নকৰোৱাৰ কাৰণ কি? উত্তৰত চলমানে ক’লে- বিয়া পৰম্পৰাৰ প্ৰতি মোৰ বিশ্বাস লাহে লাহে নোহোৱা হৈছে। বিয়াৰ সলনি মই বন্ধুৰ লগতে বেছি সুখী অনুভৱ কৰো।’ চলমানে লগতে কয়- বিয়াৰ কথা নাভাবিলেও মই সন্তানৰ কথা ভাৱিছো, মোক সন্তান লাগে। সন্তানক চোৱা চিতা কৰিবলৈ মোৰ এখন গাঁও সাজু হৈ আছে।’

উল্লেখ্য যে, বুধবাৰে ৭০ খন দেশৰ ১৩০০ খন স্কীণত মুক্তি পাব বহু প্ৰতিক্ষিত ছবি ভাৰত। চলমানৰ বিপৰীতে ছবিখনত অভিনয় কৰিছে কেটৰীণা আৰু দিশা পাটানী।

Preview : ईद पर धमाल मचाने के लिए तैयार है सलमान की 'भारत', 70 देशों में होगी रिलीज
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি