শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ লতাশিল আৰক্ষীৰ জালত ৩ মহিলা ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী  •  অৱশেষত আত্মসমৰ্পণ কৰিলে দীৰ্ঘদিনে পলাই ফুৰা এচিএছ বিষয়া নবাৰুন ভট্টাচাৰ্যই  •  বঙাইগাঁৱত খেদি খেদি দাৰে কাটি হত্যা এজনক  •  তৃতীয়খন টেষ্ট মেচত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ইংলেণ্ডৰ জয়  •  নলবাৰীত ৰমেশ চন্দ্ৰ শৰ্মাৰ স্মৃতিচাৰণ-গ্ৰন্থ উন্মোচনী সভা  •  অন্যায়ৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ কৰি নহয়! ধনদাবী কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল জাতীয় সংগঠনৰ নেতা  •  সৰুপথাৰত প্ৰাণতোষ দাস সোঁৱৰণী বক্তৃতা প্ৰতিযোগিতা সম্পন্ন  •  মা, এয়া তোমাৰ জন্মদিনৰ উপহাৰ...  •  অভয়াপুৰীৰ কাকৈজানাত পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত শিক্ষক  •  আগন্তুক বিটিএডি নিৰ্বাচনত শক্তিশালীভাৱে অৱতীৰ্ণ হ'ব বিজেপিঃ ওদালগুৰিত বিজেপিৰ ৰাজ্যিক সম্পাদক কিশোৰ উপাধ্যায়

শালবাৰী মহকুমাত আৰক্ষীৰ কটকটীয়া নিৰাপত্তাৰ লগতে তালাচী অভিযান…

21

ডিজিটেল সংবাদ,শালবাৰীঃ বৃহস্পতিবাৰে দেশৰ ৭৩ তম স্বাধীনতা দিৱস৷ দেশৰ ভিন্ন প্ৰান্তৰ লগতে বাক্সাৰ শালবাৰী মহকুমা প্ৰশাসনৰ উদ্যোগতো শালবাৰী কলেজ খেল পথাৰত অনুষ্ঠিত হ’ব স্বাধীনতা দিৱস৷ শালবাৰীত স্বাধীনতা দিৱসৰ পতাকা উত্তালন কৰিব মহকুমাধিপতি নিত্য বিনোদ ওৱাৰীয়ে৷

তাৰ সমান্তৰালভাৱে মহকুমাটোৰ ভিন্ন প্ৰান্তত যাতে কোনোধৰণৰ কূটাঘাতমূলক কাৰ্য সংঘটিত হ’ব নোৱাৰে তাৰ বাবে আৰক্ষীয়ে মহকুমাটোৰ ভিন্ন প্ৰান্তত আজি নাকা চেকিং লগায়৷

আনন্দ বজাৰ আৰক্ষীয়ে এছএছবি,চিআৰপিএফ,সেনাৰ সহযোগত আৰক্ষী চকীৰ সমুখত পথটোৰে চলাচল কৰা দুচকীয়া,চাৰিচকীয়া বাহন সমুহত তালাচী অভিযান চলায়৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি