শেহতীয়া খবৰ
মুম্বাইত উজ্বলিল অসম সন্তান ভাৰ্গৱ...  •  উলুবাৰীত দ্ৰুতবেগী ট্ৰাকে মহটিয়ালে আই আই টিৰ দুজন ছাত্ৰক  •  চামগুৰিত পিঞ্জৰাবদ্ধ প্ৰকাণ্ড নাহৰফুটুকী বাঘ  •  আজি উত্তৰ প্ৰদেশলৈ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী  •  আজি ঘোষণা ছত্তীশগড়ৰ পৰৱৰ্তী মুখ্যমন্ত্ৰীৰ নাম  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  নগাঁৱত ৰহস্যজনক ঘটনা, চিকিৎসালয়ৰ পৰাই সন্ধানহীন হ’ল ৰোগী  •  লাহৰীঘাটত চোৰাং গঁড় চিকাৰীক আটক  •  কালাতলীত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত বাইক আৰোহী

নিউয়ৰ্কৰ ৰাজপথত ঋষি কাপুৰ-অনুপম খেৰঃ VIDEO ভাইৰেল

551

ডিজিটেল ডেস্কঃ কিছুদিনৰ পৰা আমেৰিকাত আছে বলিউডৰ অভিনেতা ঋষি কাপুৰ। শেহতীয়াকৈ ভাইৰেল হৈ পৰিছে উন্নত চিকিৎসাৰ বাবে  আমেৰিকালৈ যোৱা অভিনেতাগৰাকীৰ এটা ভিডিঅ’।

বন্ধু অভিনেতা অনুপম খেৰে আমেৰিকা লৈ গৈ লগ কৰিলে ঋষি কাপুৰক। এই সন্দৰ্ভত অভিনেতা অনুপম খেৰে টুইটাৰত টুইট কৰিলে এটা ভিডিঅ’। লগতে জনাই যে, দুয়োজন অভিনেতাই ভাৰত, নিউয়ৰ্ক, চিনেমা জগত আৰু জীৱনৰ স্থিৰতাৰ বিষয়ে বহু গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰ্চা কৰে।

বৰ্তমান আমেৰিকাৰ মানহাটান চহৰত দুয়োগৰাকী অভিনেতাই নিজৰ কথাত মচগুল হৈ পদপথত খোজকঢ়া এটি ভিডিঅ’ ভাইৰেল হৈ পৰিছে। চাওঁক এই ভিডিঅ’-

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি