শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

আজি দিনৰ ১২.৩০ বজাত ‘প্ৰতিদিন টাইম’ত ‘ৰক্তবীজ’

486

ডিজিটেল ডেস্কঃ স্বাধীনতা দিৱস উপলক্ষে আজি দিনৰ ১২.৩০ বজাত সাদিন-প্ৰতিদিন গোষ্ঠীৰ ভগ্নী চেনেল ‘প্ৰতিদিন টাইমত’ প্ৰথমবাৰলৈ উপভোগ কৰিবলৈ পাব বছৰটোৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ ছবি ‘ৰক্তবীজ’। ইতিমধ্যে অসমৰ ছবিগৃহত মুক্তি পোৱা ছবিখন প্ৰথমবাৰলৈ প্ৰতিদিন টাইমত উপভোগৰ সুযোগ লাভ কৰিব দৰ্শকসকলে।

বিশ্বজিৎ বৰাই পৰিচালনা কৰা ছবিখন প্ৰযোজনা কৰিছে ৰবীন্দ্ৰ ৰাজাৱটে। উন্নত কেমেৰা, মনপৰশা সংগীত, সুন্দৰ কাহিনী আৰু মনোমোহা ঠাইত দৃশ্যগ্ৰহণ কৰা ৰক্তবীজত অভিনয় কৰিছে বলিউদৰ অভিনেতা ৰবি জাংঘু, মোহময়ী অভিনেত্ৰী বৰষাৰাণী বিষয়া, বাহাৰুল ইছলাম, সুৰেণ মহন্ত, লনিশ্ৰী দাস আদিয়ে। নাচ, গান, প্ৰেম, ৰোমাঞ্চ, থ্ৰীল, এক্সন আদি সকলোৰে ভৰপূৰ ছবিখন এখন বলিউদৰ ছবিতকৈ কোনোগুণে কম নহয়।

এইবিলাকৰ উপৰিও ৰক্তবীজ ছবিখনত অসমৰ এক প্ৰধান সমস্যা গড় হত্যাৰ বিষয়েও মূল কাহিনীত উথাপন কৰিছে। অন্য হাতে একাংশ প্ৰতিপত্তিশীল অসমীয়াই যে প্ৰকৃত অসমীয়াৰ অভিনয় কৰি মূখা পিন্ধি থাকে, সেয়াও ছবিখনত দেখাইছে পৰিচালক বিশ্বজিৎ বৰাই।

অসমৰ বিশিষ্ট শৰীৰচৰ্চাবিদ তথা মিষ্টাৰ ইউনিৰ্ভাছ মহাদেৱ ডেকায়ো এক বিশেষ চৰিত্ৰ ৰূপায়ণ কৰিছে ছবিখনত। ছবিখনৰ গীতসমূহত কন্ঠ নিগৰাইছে জনপ্ৰিয় কন্ঠশিল্পী জুবিন গাৰ্গ, নীল আকাশ, ৰোহিত চোনাৰ আৰু দীপলীনা ডেকাই।

এখন মনপৰশা ছবি আপোনালোকে উপভোগ কৰক আজি, দিনৰ ১২:৩০ বজাত প্ৰতিদিন টাইমত। ৰক্তবীজৰ ৱ’ল্ড টেলিভিছন প্ৰিমিয়াৰ কেৱল প্ৰতিদিন টাইমত। আপোনোলোকো সাক্ষী হওঁক এখন চুপাৰহিট অসমীয়া ছবিৰ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি