শেহতীয়া খবৰ
বঙাইগাঁৱত সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ শৰীৰচৰ্চা প্ৰতিযোগিতা  •  এজাক বৰষুণতে বুৰ গ'ল স্মাৰ্ট চিটি গুৱাহাটী  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  অসমৰ আন এটা সশস্ত্ৰ সংগঠনৰ যুদ্ধবিৰতি ঘোষণা, ওদালগুৰিত ইউজিপিঅ'ই জমা দিলে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ  •  চন্দ্ৰযান-২ সন্দৰ্ভত ইছৰ’ই কৰিলে টুইট...  •  কৃষি বিজ্ঞান কেন্দ্ৰ নগাঁৱৰ উদ্যোগত 'বৃহৎ পৰিসৰত গছ পুলি ৰোপণ' কাৰ্যসূচী  •  মডেল বিটিচিত জৰাজীৰ্ণ পথ, ক্ষুব্ধ এবিএমছুৰ কোকৰাঝাৰ-ফুটকিবাৰী পথ অৱৰোধ, ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা হাগ্ৰামা-প্ৰমিলাক  •  বলিউডৰ আটাইতকৈ বিগ বাজেট ছবি, ‘ৰাৱণ’ৰ চৰিত্ৰত দেখা পাব পাৰে বাহুবলীক!  •  আমেথিবাসীলৈ কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ উপহাৰ...

ৰাজস্থানত দুৰ্ঘটনাত পতিত বায়ুসেনাৰ এম আই জি-২৭ বিমান

636

ডিজিটেল ডেস্কঃ বায়ুসেনাৰ বিমান মঙলবাৰে পতিত হয় দুৰ্ঘটনাত। ৰাজস্থানৰ জেচলমেৰৰ পৰা প্ৰশিক্ষণ মিছনৰ বাবে এম আই জি-২৭ বিমানখন উৰাৰ পাছতেই পতিত হয় দুৰ্ঘটনাত।

পুৱা প্ৰায় ৬.১০ বজাত পোখৰাণত দুৰ্ঘটনাগ্ৰস্ত হয় বিমানখন। ইফালে, দুৰ্ঘটনাত কথমপি প্ৰাণ ৰক্ষা পৰে বৈমানিকগৰাকীৰ। বৰ্তমানলৈ জানিব পৰা হোৱা নাই দুৰ্ঘটনাৰ মূল কাৰণ। সমগ্ৰ ঘটনা সন্দৰ্ভত ন্যায়ালয়ে তদন্ত কৰিব।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি