শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

ৰাজস্থানত দুৰ্ঘটনাত পতিত বায়ুসেনাৰ এম আই জি-২৭ বিমান

623

ডিজিটেল ডেস্কঃ বায়ুসেনাৰ বিমান মঙলবাৰে পতিত হয় দুৰ্ঘটনাত। ৰাজস্থানৰ জেচলমেৰৰ পৰা প্ৰশিক্ষণ মিছনৰ বাবে এম আই জি-২৭ বিমানখন উৰাৰ পাছতেই পতিত হয় দুৰ্ঘটনাত।

পুৱা প্ৰায় ৬.১০ বজাত পোখৰাণত দুৰ্ঘটনাগ্ৰস্ত হয় বিমানখন। ইফালে, দুৰ্ঘটনাত কথমপি প্ৰাণ ৰক্ষা পৰে বৈমানিকগৰাকীৰ। বৰ্তমানলৈ জানিব পৰা হোৱা নাই দুৰ্ঘটনাৰ মূল কাৰণ। সমগ্ৰ ঘটনা সন্দৰ্ভত ন্যায়ালয়ে তদন্ত কৰিব।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি