শেহতীয়া খবৰ
আজি প্ৰয়াগৰাজলৈ ৰাষ্ট্ৰপতি ৰামনাথ কোবিন্দ  •  ছো’ৱাইন ফ্লুত আক্ৰান্ত অমিত শ্বাহ, টুইটাৰ যোগে সকলোৰে পৰা আৰ্শীবাদ বিচাৰিলে শ্বাহে  •  শিৱসাগৰৰ খৰিকটীয়া আলিত পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত ১  •  আজি তিনিদিনীয়া ভ্ৰমণসূচীৰে গুজৰাটলৈ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডী  •  পেঙাৰীত শিশু-মহিলাসহ ২০জন অবৈধ বাংলাদেশী আটক  •  পুৱাই প্ৰবল ভূমিকম্পই জোকাৰিলে নিকোবৰ...  •  এমাহ পাছত নৌ সেনাৰ যন্ত্ৰৰে উদ্ধাৰ মেঘালয়ৰ কয়লাখনিত শ্ৰমিকৰ মৃতদেহ, VIDEO  •  আজি শিল্পী দিৱস, ৰূপকোঁৱৰক সোঁৱৰি ৰাজ্যৰ ভিন্ন প্ৰান্তত বৰ্ণাঢ্য কাৰ্যসূচী  •  আজিৰে পৰা আৰম্ভ ঐতিহাসিক জোনবিল মেলা  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি

ৰহাত পিতৃয়ে ঘপিয়াই প্ৰাণ কাঢ়িলে পুত্ৰৰ, চাওক VIDEO

806

ডিজিটেল সংবাদ, ৰহাঃ ভোগালীৰ আনন্দ উল্লাসৰ মাজতে ৰহাৰ চাপৰমুখত চাঞ্চল্যকৰ হত্যাকাণ্ড৷ পিতৃৰ দাৰ ঘাপত থিতাতে নিহত হয় পুত্ৰ। নিহত পুত্ৰৰ নাম বিনোদ বৰা(২৮)৷ হত্যাকাৰী পিতৃ পদ্ম বৰা৷ প্ৰাপ্ত তথ্যমতে দীৰ্ঘদিন ধৰি চাপৰমুখৰ চকিয়ালগাৱৰ পদ্ম বৰাৰ পুত্ৰ বিনোদে প্ৰায়ে মদ্যপান কৰি ঘৰত অশান্তিৰ সৃষ্টি কৰি আহিছিল৷

অশান্তিৰ সকলো সীমা চেৰাই যোৱাত শুকুৰবাৰৰ নিশা প্ৰায় ৯মান বজাত পিতৃয়ে উপৰ্যপুৰি দাৰে ঘপিওৱাত থিতাতে নিহত হয় বিনোদ। হত্যাকাণ্ড সংঘটিত কৰি পিতৃ পদ্ম বৰাই ৰহা আৰক্ষীৰ ওচৰত আত্মসমৰ্পণ কৰে৷

পাছত ঘটনাস্থলীত আৰক্ষী উপস্থিত হৈ হত্যাকাণ্ডত ব্যৱহাৰ কৰা দা খন এটা গোহালী ঘৰত লুকুৱাই থোৱা অৱস্থাৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰাৰ লগতে মৃতদেহ মৰোনোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে নগাঁৱৰ অসামৰিক চিকিৎসালয়লৈ প্ৰেৰণ কৰে৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি