শেহতীয়া খবৰ
অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  গৃহকন্দল! মোডীভক্ত পিতৃয়ে কংগ্ৰেছৰ টিকট লাভ কৰা পুত্ৰক কৰিলে 'ত্যাজ্যপুত্ৰ’  •  ৭ আলফা (স্বাঃ)ৰ কেডাৰে আৰক্ষীক চমজালে কি কি অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ, চাওক VIDEO  •  শিৱসেনাৰ ভৱিষ্যৎবাণী- ২০১৯ত ২১০ খন আসন লাভ কৰিব বিজেপিয়ে  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  যোৰহাটত ১৪৪ ধাৰা জাৰি, দুচকীয়া বাহনত দুজন লোক উঠাত নিষেধাজ্ঞা প্ৰশাসনৰ

নাগাক অপমান, ডিমাপুৰত জ্বলিল শশী থাৰুৰৰ প্ৰতিকৃতি

502

ডিজিটেল সংবাদ, ডিমাপুৰঃ কংগ্ৰেছৰ জ্যেষ্ঠ নেতা শশী থাৰুৰে নগা সংস্কৃতিক লৈ কৰা অপমানজনক মন্তব্যৰ বিৰুদ্ধে মঙলবাৰে প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰে বিভিন্ন দল-সংগঠনে।

ডিমাপুৰত নাগালেণ্ডৰ ৰাজ্যিক ভাৰতীয় জনতা যুৱ মৰ্চাই কংগ্ৰেছ নেতাজনক নিচৰ্ত ৰাজহুৱা ক্ষমা খুজিবলৈ দাবী জনায়। প্ৰতিবাদকাৰীসকলে কংগ্ৰেছ নেতাগৰাকীৰ প্ৰতিকৃতিও দাহ কৰে।

উল্লেখ্য যে প্ৰধান মন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীক সমালোচনা কৰিবলৈ গৈ শশী থাৰুৰে নগালেণ্ডৰ সাজ-সজ্জাক লৈ ইতিকিংসূচক মন্তব্য কৰিছিল। ইয়াৰ বিৰোধিতা জনাই নগালেণ্ডৰ মুখ্যমন্ত্ৰী নেফিঅ’ ৰিঅ’ই টুইটাৰযোগে ইতিমধ্যে নগাসকলক অপমান নকৰিবলৈ থাৰুৰক সকীয়াই দিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি