শেহতীয়া খবৰ
মাৰ্ঘেৰিটাৰ নিৰ্দলীয় সদস্যই দেখুৱাইছে খেল!, ২৪ ঘণ্টাতে কংগ্ৰেছ-বিজেপি দুই দলতে যোগদান  •  ফটো তুলিবলৈ গৈ দিচাং নৈত পৰা দুই যুৱতী সন্ধানহীন  •  কেৰালাত ভয়ংকৰ বিস্ফোৰণ, নিহত ৬, আহত ৫  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্পৰ টুৰ্ণামেন্টৰ চেম্পিয়ন ছিকিউৰিটি গাৰ্ড ডিম্বেশ্বৰ...  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্পৰ টুৰ্ণামেন্টৰ চেম্পিয়ন ছিকিউৰিটি গাৰ্ড ডিম্বেশ্বৰ...  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্প চেম্বিয়নশ্বীপত আজি চূড়ান্ত খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব ডিম্বেশ্বৰ দলে  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্প চেম্বিয়নশ্বীপত আজি চূড়ান্ত খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব ডিম্বেশ্বৰ দলে  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্প চেম্বিয়নশ্বীপত আজি চূড়ান্ত খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব ডিম্বেশ্বৰ দলে  •  গহপুৰ নগৰত প্ৰধানমন্ত্ৰী আৱাস যোজনা ( নগৰাঞ্চল)ৰ গৃহ নিৰ্মাণ কাৰ্যৰ শুভাৰম্ভ  •  বলিউদৰ ছুপাৰষ্টাৰ বিলনীয়া হোৱা ৭০০ কোটি টকীয়া বিয়াখনৰ A to Z, VIDEO

নাগাক অপমান, ডিমাপুৰত জ্বলিল শশী থাৰুৰৰ প্ৰতিকৃতি

496

ডিজিটেল সংবাদ, ডিমাপুৰঃ কংগ্ৰেছৰ জ্যেষ্ঠ নেতা শশী থাৰুৰে নগা সংস্কৃতিক লৈ কৰা অপমানজনক মন্তব্যৰ বিৰুদ্ধে মঙলবাৰে প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত কৰে বিভিন্ন দল-সংগঠনে।

ডিমাপুৰত নাগালেণ্ডৰ ৰাজ্যিক ভাৰতীয় জনতা যুৱ মৰ্চাই কংগ্ৰেছ নেতাজনক নিচৰ্ত ৰাজহুৱা ক্ষমা খুজিবলৈ দাবী জনায়। প্ৰতিবাদকাৰীসকলে কংগ্ৰেছ নেতাগৰাকীৰ প্ৰতিকৃতিও দাহ কৰে।

উল্লেখ্য যে প্ৰধান মন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীক সমালোচনা কৰিবলৈ গৈ শশী থাৰুৰে নগালেণ্ডৰ সাজ-সজ্জাক লৈ ইতিকিংসূচক মন্তব্য কৰিছিল। ইয়াৰ বিৰোধিতা জনাই নগালেণ্ডৰ মুখ্যমন্ত্ৰী নেফিঅ’ ৰিঅ’ই টুইটাৰযোগে ইতিমধ্যে নগাসকলক অপমান নকৰিবলৈ থাৰুৰক সকীয়াই দিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি