শেহতীয়া খবৰ
আঢ়ৈ লাখ টকীয়া চাকৰি এৰি চুৰিত ধৰা এজন বিলাসী চোৰ  •  সংগ্ৰামী যুৱ ছাত্ৰ মঞ্চৰ বাক্সা জিলা সমিতি গঠন  •  মণিপুৰৰ ১৮ বছৰীয়া ৰেক্সৰ বলিঙৰ যাদু! দখল কৰিলে ১০টাকৈ উইকেট, চাওঁক VIDEO  •  মণিপুৰৰ ১৮ বছৰীয়া ৰেক্সৰ বলিঙৰ যাদু! দখল কৰিলে ১০টাকৈ উইকেট, চাওঁক VIDEO  •  মণিপুৰৰ ১৮ বছৰীয়া ৰেক্সৰ বলিঙৰ যাদু! দখল কৰিলে ১০টাকৈ উইকেট, চাওঁক VIDEO  •  বুধবাৰে নিক্ষেপ কৰা হ’ব ইছৰ’ৰ নতুন উপগ্ৰহ  •  বুধবাৰে নিক্ষেপ কৰা হ’ব ইছৰ’ৰ নতুন উপগ্ৰহ  •  ওদালগুৰিৰ ভৈৰৱকুণ্ডত বনভোজৰ লগতে সোৱাদ লওক মিঠা কমলা-ষ্ট্ৰ’ৱেৰীৰ  •  মৰেল পুলিছিঙৰ বৰ্বৰতা, ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল গাৰ নোম শিঁয়ৰি উঠা ভিডিঅ’  •  ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ শিক্ষামূলক প্ৰদৰ্শনীত উজ্বলিল নলবাৰীৰ হৰ্ষিতা

বহু চৰ্চিত প্ৰিয়ংকা-নিকৰ বিয়াৰ ফটো অৱশেষত হ’ল ৰাজহুৱা

656

ডিজিটেল ডেস্কঃ অৱশেষত ৰাজহুৱা হ’ল বহু চৰ্চিত প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনাছৰ বিয়াৰ আলোকচিত্ৰ। মঙলবাৰে এই আলোকচিত্ৰ ৰাজহুৱা কৰা হয়। যোধপুৰত দুদিনীয়া বিবাহপাশত আৱদ্ধ হোৱা তাৰকাদ্বয়ে বিয়াৰ আলোকচিত্ৰৰে ‘পিপল’ নামৰ আলোচনীখনে সজাইছে তেওঁলোকৰ কাভাৰ পৃষ্ঠা। বিয়াৰ সকলো আলোকচিত্ৰ চৰ্ত লাভ কৰিছে আলোচনীখনে।

আলোচনীখনৰ এইবাৰৰ সংখ্যা, মুখ্য লেখা ‘আৱাৰ ৱেডিং এলবাম’। উল্লেখযোগ্য যে, যোধপুৰত দুদিনীয়াকৈ বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল প্ৰিয়ংকা আৰু নিক। প্ৰথম দিনা খ্ৰীষ্টান ৰীতি-নীতিৰে বিয়া হৈছিল তাৰকাদ্বয়ৰ।

দ্বিতীয়দিনা হিন্দু ৰীতি-নীতিৰে বিবাহ কাৰ্য সম্পন্ন হৈছিল দুয়োৰে। এই বিয়াত বলিউডৰ প্ৰায়সকল তাৰকা উপস্থিত আছিল।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি