শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

বহু চৰ্চিত প্ৰিয়ংকা-নিকৰ বিয়াৰ ফটো অৱশেষত হ’ল ৰাজহুৱা

670

ডিজিটেল ডেস্কঃ অৱশেষত ৰাজহুৱা হ’ল বহু চৰ্চিত প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনাছৰ বিয়াৰ আলোকচিত্ৰ। মঙলবাৰে এই আলোকচিত্ৰ ৰাজহুৱা কৰা হয়। যোধপুৰত দুদিনীয়া বিবাহপাশত আৱদ্ধ হোৱা তাৰকাদ্বয়ে বিয়াৰ আলোকচিত্ৰৰে ‘পিপল’ নামৰ আলোচনীখনে সজাইছে তেওঁলোকৰ কাভাৰ পৃষ্ঠা। বিয়াৰ সকলো আলোকচিত্ৰ চৰ্ত লাভ কৰিছে আলোচনীখনে।

আলোচনীখনৰ এইবাৰৰ সংখ্যা, মুখ্য লেখা ‘আৱাৰ ৱেডিং এলবাম’। উল্লেখযোগ্য যে, যোধপুৰত দুদিনীয়াকৈ বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল প্ৰিয়ংকা আৰু নিক। প্ৰথম দিনা খ্ৰীষ্টান ৰীতি-নীতিৰে বিয়া হৈছিল তাৰকাদ্বয়ৰ।

দ্বিতীয়দিনা হিন্দু ৰীতি-নীতিৰে বিবাহ কাৰ্য সম্পন্ন হৈছিল দুয়োৰে। এই বিয়াত বলিউডৰ প্ৰায়সকল তাৰকা উপস্থিত আছিল।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি