শেহতীয়া খবৰ
কেন্দ্ৰীয় কেবিনেটত গৃহীত তিনি তালাক বিধেয়ক  •  এন আৰ চিক লৈ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত আজি গুৰুত্বপূৰ্ণ শুনানি  •  বিহালীত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ যুৱকৰ মৃত্যু  •  নগাঁৱত অবৈধ মাৰণাস্ত্ৰৰ উজান! ধিঙত সুৰাৰ আড্ডাত গুলীচালনাত এজন আহত  •  বাক্সাৰ বগামাটিত বন্যহস্তীৰ আক্ৰমণত ২জন আহত  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  ঘৰলৈ ওভতাৰ পথত অন্ধ্ৰপ্ৰদেশৰ ৰেল ষ্টেশ্যনত অসমৰ যুৱকক হত্যা  •  গুৰুজনাৰ ৫৭০ সংখ্যাক আৱিৰ্ভাৱ তিথিত পুৱাৰে পৰা হৰিনামৰ ধ্বনিৰে মুখৰিত ৰাজ্যৰ চৌদিশ  •  দুৰ্বল হংকঙৰ বিৰুদ্ধে ২৬ ৰানত ভাৰতৰ কষ্টকৰ জয়, আজি সমুখত পাকিস্তান

পশুতকৈয়ো অধম এই প্ৰেমিক! কি কৰিলে চাওক VIDEO

1,727

ডিজিটেল ডেস্কঃ পশুতকৈয়ে কিমান অধম হ’লে এনে কাণ্ড সংঘটিত কৰিব পাৰে মানুহে? দিল্লীত এজন আৰক্ষী বিষয়াৰ উদণ্ড পুত্ৰই এটা বিপিঅ’ৰ ভিতৰত প্ৰেয়সীক প্ৰহাৰ কৰা দৃশ্যই আপোনাকো কন্দুৱাই তুলিব।

দিল্লীৰ তিলক নগৰত সংঘটিত এই ঘটনাটো ইতিমধ্যে ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। যোৱা ২ ছেপ্তেম্বৰত উত্তম নগৰৰ বিপিঅ’ এটাত এই দৃশ্য কোনো অজ্ঞাত লোকে ৰেক’ৰ্ড কৰি এৰি দিছিল ছ’চিয়েল মিডিয়াত।

যিটো বিপিঅ’ত এই কাণ্ড সংঘটিত হৈছে সেইটোৰ গৰাকীজন উদণ্ড আৰক্ষী বিষয়াৰ পুত্ৰ ৰোহিত টোমৰৰ বন্ধু আলী হাছান বুলি জানিব পৰা গৈছে। বন্ধুৰ বিপিঅ’টোত কিছুদিন ধৰি ২১ বৰ্ষীয় যুৱতীগৰাকীয়ে কাম কৰিবলৈ লৈছিল বুলি আৰক্ষীয়ে জনাইছে।

ভিডিঅ’ চাওক (সতৰ্কীকৰণঃ The following video is violent/graphic)

উল্লেখ্য যে, দিল্লী আৰক্ষীৰ সহকাৰী উপ পৰিদৰ্শক হিচাপে কৰ্মৰত অশোক সিং টোমৰৰ উদণ্ড পুত্ৰ ৰোহিত বজৰং দলৰো এজন সক্ৰিয় সদস্য। ঘটনা সন্দৰ্ভত গোচৰ ৰুজু কৰি আৰক্ষীয়ে অনুসন্ধান আৰম্ভ কৰিছে যদিও পলাতক ৰোহিতক এই পৰ্যন্ত গ্ৰেপ্তাৰ কৰিব পৰা হোৱা নাই।

ইফালে, পুত্ৰৰ এই কাণ্ডৰ পিছতে ছুটী লৈ যোৱা দুই-তিনিদিন ধৰি মোবাইল ফোন ছুইটছ অফ কৰি ৰাখিছে আৰক্ষী বিষয়া অশোক সিং টোমৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি