শেহতীয়া খবৰ
১ লাখ ২ হাজাৰ ৪৬২ জন লোকৰ নাম অন্তৰ্ভূক্তিৰে প্ৰকাশ পালে এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা, সবিশেষ খবৰ...  •  মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান

দৰ্শকৰ মন জয় কৰিব নোৱাৰিলে ‘পি এম নৰেন্দ্ৰ মোডী’য়ে…

629

ডিজিটেল ডেস্কঃ ২৪ মে’ত দেশৰ ছবিঘৰত মুক্তি পোৱা ছবি ‘পি এম নৰেন্দ্ৰ মোডী’য়ে আশাকৰা ধৰণে দৰ্শকৰ মন জয় কৰিব নোৱাৰিলে। মুক্তিৰ ৯ দিনৰ পাছত ছবিখনে উপাৰ্জন কৰিছে মুঠ ১৯ কোটি টকা। অতি লেমেহীয়া গতিৰে উপাৰ্জন কৰা ছবিখন তৃতীয় সপ্তাহৰ শেষৰফালে ২৫ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিব বুলি ধাৰণা কৰিছে ছবি সমালোচক সকলে। ৮ কোটি টকা বাজেটেৰে নিৰ্মাণ কৰা এই ছবিখন দেশৰ ১২০০ খন স্কীণত মুক্তি দিয়া হৈছিল। ছবিখনত মুখ্য চৰিত্ৰত বিবেক অৱৰয়ে অভিনয় কৰাৰ লগতে পৰিচালনা কৰিছে ওমঙ্গ কুমাৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি