শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্যবৃদ্ধি অব্যাহত

219

ডিজিটেল ডেস্কঃ চেঞ্চুৰীৰ দিশে আগবাঢ়িছে পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য। কংগ্ৰেছৰ ভাৰত বন্ধয়ো ৰোধিব নোৱাৰিলে পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মুল্যবৃদ্ধি। বিগত কেইটামান দিনৰ দৰে মঙলবাৰেও বাঢ়িল পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য।

গুৱাহাটীত আজি প্ৰতিলিটাৰ পেট্ৰলত ১৫ পইচা বৃদ্ধি হৈ ৮৩.২৬ টকা হোৱাৰ বিপৰীতে প্ৰতিলিটাৰ ডিজেলত ১২ পইচাকৈ বৃদ্ধি হৈ ৭৬.২৯ টকা হয়গৈ।

ইফালে, দিল্লীত মঙলবাৰে পেট্ৰ’লৰ মূল্য প্ৰতি লিটাৰত বৃদ্ধি পালে ০.১৪টকা। পেট্ৰ’লৰ মূল্য ৰাজধানী চহৰখনত ৮০.৮৭টকা হোৱাৰ বিপৰীতে ডিজেলৰ মূল্য প্ৰতিলিটাৰত ৭২.৯৭টকা হৈছে।

মুম্বাইত পেট্ৰ’লৰ মূল্য প্ৰতি লিটাৰত মঙলবাৰে হ’লগৈ ৮৬.২৬টকা আৰু ডিজেলৰ মূল্য ০.১৫টকা প্ৰতিলিটাৰত বৃদ্ধি হৈ ৭৭.৪৭টকা হয়গৈ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি