শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীশ্ৰী শঙ্কৰদেৱ মহাবিদ্যালয়ত অনুষ্ঠিত হ'ব ৰূপালী জয়ন্তী সমাৰোহ  •  কংগ্ৰেছী বাহিনীৰ হাতত প্ৰহৃত প্ৰাক্তন সৈনিক, বিজেপিৰ প্ৰশ্ন- সাধাৰণ মানুহৰ সুৰক্ষা ক’ত  •  এইবাৰ প্ৰৱাসী ভাৰতীয়ৰ বাবে মোডীৰ তীৰ্থ যাত্ৰা যোজনা  •  সাম্প্ৰদায়িক মন্তব্য দিয়াৰ অভিযোগত হিমন্তৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত পুৰণিগুদামত জোঁৰ সমদল  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সেনা-আৰক্ষীৰে সংঘৰ্ষত নিহত অসমৰ যুৱক  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  ডিমা হাছাও স্বায়ত্ত শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনৰ ফলাফল… UPDATES  •  পদূলিত গামোচা আঁৰি নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ১০ খন গাঁৱৰ

শনিবাৰৰ পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য…

1,495
  • শনিবাৰেও হ্ৰাস পালে পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য।
  • প্ৰতিলিটাৰ পেট্ৰ’লত ১৫ পইচা আৰু ডিজেলত ২০ পইচাকৈ হ্ৰাস।
  • শুকুৰবাৰেও হ্ৰাস পাইছিল পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য ।
  • ইণ্ডিয়ান অইলৰ ৱেবচাইট অনুসৰি বৃহস্পতিবাৰে প্ৰতি লিটাৰ পেট্ৰলৰ মূল্য ৬৮.২৯ টকা হোৱাৰ বিপৰীতে ডিজেলৰ মূল্য ৬২.২৬ টকা ।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি