শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

পুনৰ বৃদ্ধি পালে ইন্ধনৰ মূল্য…

ডিজিটেল ডেস্কঃ ২৪ জুন, ২০২১ অৰ্থাৎ বৃহস্পতিবাৰে পুনৰ বৃদ্ধি পালে ইন্ধনৰ মূল্য। আজিৰ দিনটোত পেট্ৰ’লৰ প্ৰতি লিটাৰত ২৬ পইচা আৰু ডিজেলৰ প্ৰতি লিটাৰত ৭ পইচা বৃদ্ধি পাইছে। বুধবাৰৰ দিনটোত ব্ৰেন্ট ক্ৰুডৰ মূল্য ০.৭৮ শতাংশ বৃদ্ধি পাই ৭৫.৩৯ ডলাৰ প্ৰতি বেৰেললৈ বাঢ়িল যি যোৱা দুটা বছৰত সৰ্বাধিক। যাৰ ফলত ইন্ধনৰ মূল্যত প্ৰভাৱ পৰা পৰিলক্ষিত হৈছে।

বৃহস্পতিবাৰৰ দিনটোত দিল্লীত পেট্ৰ’লৰ প্ৰতি লিটাৰৰ মূল্য ৯৭.৭৬ টকা হৈছে। তাৰ বিপৰীতে ডিজেলৰ মূল্য প্ৰতি লিটাৰত হৈছেগৈ ৮৮.৩০ টকা। ইফালে, মুম্বাইত প্ৰতি লিটাৰৰ মূল্য ১০৩.৮৯ টকা হৈছেগৈ। আনহাতে, মহানগৰীখনত ডিজেলৰ প্ৰতি লিটাৰৰ মূল্য হৈছেগৈ ৯৫.৭৯ টকা।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি