শেহতীয়া খবৰ
চৌদি আৰবে মুকলি কৰি দিব ৮৫০জন ভাৰতীয় কয়দীক  •  চৌদি আৰবে মুকলি কৰি দিব ৮৫০জন ভাৰতীয় কয়দীক  •  বাংলাদেশৰ ঢাকাত বিধ্বংসী অগ্নিকাণ্ড, ৫৬জন লোকৰ মৃত্যু  •  বৃদ্ধি পালে পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য..  •  অভয়াপুৰীৰ সু-চিকিৎসক ডাঃ উমেশ চন্দ্ৰ দাসৰ দেহাৱসান  •  পুলৱামা বিস্ফোৰণঃ এটা মেছেজৰ বাবেই ৰক্ষা পৰিল এগৰাকী জোৱানৰ প্ৰাণ...  •  ইম্ফলত আই ই ডি বিস্ফোৰণত জড়িত ৪ উগ্ৰপন্থীক গ্ৰেপ্তাৰ  •  পুলৱামাৰ শ্বহীদ জোৱানৰ পৰিয়াললৈ পশ্চিম বংগ চৰকাৰৰ ৫ লাখ টকাৰ সাহায্য  •  'বৰ্তমানৰ ভ্ৰাম্যমাণ থিয়েটাৰ জালমুৰি আৰু ফাষ্টফুডৰ নিচিনা'  •  পাক সেনাৰ যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন, জম্মু-কাশ্মীৰৰ নৌচেৰা চেক্টৰত ধাৰাসাৰ গুলিবৰ্ষণ

চাউলধোৱাত পুখুৰীৰ পাৰত কিশোৰীক নিৰ্যাতন চলাই গ্ৰেপ্তাৰ লম্পট লোকনাথ

474

ডিজিটেল সংবাদ, লখিমপুৰঃ লখিমপুৰ জিলাৰ চাউলধোৱা আৰক্ষী চকীৰ অন্তৰ্গত থেকেৰাগুৰিত সংঘটিত হৈছে এক জঘন্য কাণ্ড। এই কাণ্ড সংঘটিত কৰিছে লোকনাথ পেগু (৩৪) নামৰ এটা লম্পটে।

প্ৰাপ্ত বাতৰি মতে, ফুৰাবলৈ নিব বুলি কৈ এএছ২২ইআৰ০১৩৪ নম্বৰৰ ই-ৰিক্সাৰে এগৰাকী ১৪ বছৰীয়া কিশোৰীক ঘৰৰ পৰা লৈ আনিছিল পেগুৱে। পিছে ফুৰাবলৈ নিয়াৰ পৰিৱৰ্তে লংলুঙীয়া বাট এটাৰে কিশোৰীগৰাকীক হাবিৰ মাজৰ পুখুৰী এটাৰ পাৰলৈ লৈ যায় লম্পটটোৱে।

পুখুৰীৰ পাৰৰ নিৰ্জনতাৰ সুযোগ লৈ অসৎ বাসনা চৰিতাৰ্থ কৰিবলৈ লোৱাৰ সময়তে কিশোৰীগৰাকীৰ চিৎকাৰ শুনি মাছ মাৰিবলৈ যোৱা কেইজনমান লোক সেই স্থানত উপস্থিত হয়। লোককেইজনে হাতে-লোটে ধৰা পেলাই লম্পট পেগুক চাউলধোৱা আৰক্ষীক গতাই দিয়ে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি