শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

দিনৰ ২ বজালৈ স্থগিত লোকসভা..

ডিজিটেল ডেস্কঃ সংসদৰ বৰ্ষাকালীন অধিৱেশনৰ দ্বিতীয়টো দিনতো উত্তপ্ত হৈ পৰিছে দুয়োখন সদন। লোকসভাত বিৰুধী দলে কেইবাটাও বিষয়ক কেন্দ্ৰ কৰি উত্তপ্ত কৰি তুলিছে সদন। যাৰ বাবে লোকসভাৰ অধ্যক্ষই দিনৰ ২ বজালৈকে স্থগিত ৰাখিছে।

ইফালে সংসদৰ অধিৱেশনৰ মাজতে বিজেপি দলে প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডীৰ উপস্থিতিত অনুষ্ঠিত কৰিলে এক বিশেষ বৈঠক।

দেশৰ কোৰোনাৰ স্থিতি, অত্যাৱশ্যকীয় সামগ্ৰীৰ মূল্যবৃদ্ধি, ইন্ধনজাত সামগ্ৰীৰ মূল্যবৃদ্ধি বিৰুধী নেতা, সাংবাদিককে ধৰি প্ৰায় শতাধিক ব্যক্তিৰ ফোন টেপিঙৰ ঘটনাক কেন্দ্ৰ কৰি বিৰোধীয়ে সংসদ উত্তাল কৰি তুলিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি