শেহতীয়া খবৰ
স্বৰ্ণকন্যা হিমা দাসক দিচাং ৰিজ'ৰ্টৰ সম্বৰ্ধনা  •  স্বৰ্ণকন্যা হিমা দাসক দিচাং ৰিজ'ৰ্টৰ সম্বৰ্ধনা  •  ধুবুৰীত বিএছএফ চোৰাংচোৱাৰ ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান  •  হিজবুলৰে সম্পৰ্কৰ সন্দেহত আটক কৰা ৩ যুৱকক মুকলি হোজাই আৰক্ষীৰ  •  এটা দামী মোবাইলৰ বাবে সন্তানক ৪০ হাজাৰ টকাত বিক্ৰী মাতৃৰ  •  ২০২০ত গাড়ীৰ মূল্যতে কিনিব পাৰিব উৰাজাহাজ!  •  প্ৰয়োজন হ’লে ন্যায়াধীশ দম্পত্তিৰ বিৰুদ্ধেও হ’ব তদন্ত, এপিএছচি কেলেংকাৰীৰ সন্দৰ্ভত কুলধৰ শইকীয়াৰ মন্তব্য  •  ২০ এপ্ৰিলত মই কল্পনা লাজমীক শেষবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলোঃ কমল কটকী  •  নগাঁৱৰ জুৰীয়াত পানীত পৰি এটি শিশুৰ মৃত্যু  •  তিনিচুকীয়াত ৪ সন্দেহযুক্ত নাগৰিকক আটক

মালয়েছিয়াত ব্ৰঞ্জ জয় অসমৰ পখিলাৰ

368

ডিজিটেল ডেস্কঃ শুকুৰবাৰৰ দিনটোত ৰাজ্যৰ ক্ৰীড়া ক্ষেত্ৰলৈ আহিছে আন এটা সু-খবৰ। এই সু-খবৰ আহিছে মালয়েছিয়াৰ পৰা। মালয়েছিয়াত ব্ৰঞ্জ জয়েৰে অসমলৈ গৌৰৱ কঢ়িয়াই আনিছে পখিলা ইংতিপিয়ে।

দেশখনৰ পেনাঙত অনু্ষ্ঠিত এছিয়া পেচিফিক মাষ্টাৰ্ছৰ ৫০০০ মিটাৰ দৌৰত ব্ৰঞ্জ জয় কৰে অসমৰ কাৰ্বি আংলং জিলাৰ পখিলাই। জিলাখনৰ ডিফুৰ পখিলাৰ সাফল্যই সকলোকে উৎফুল্লিত কৰি তুলিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি