শেহতীয়া খবৰ
হাৰিয়ানাত উদ্ধাৰ অসমৰ যুৱতী  •  মহাৰাষ্ট্ৰৰ ৰে’ল পথত উদ্ধাৰ ২টা বাঘৰ পোৱালীৰ মৃতদেহ  •  সোণাৰিত বিজেপিৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ৰাইজৰ  •  হোজাইত গৰাকীবিহীন এল্ট’ উদ্ধাৰ  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  আজি আলফা নেতা জিতেন দত্ত আৰু মৃণাল হাজৰিকাক হাজিৰ কৰোৱা হ’ব আদালতত  •  ছয়গাঁৱত টিকট প্ৰদানৰ নামত বিধায়ক ৰেকিবুদ্দিনৰ বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন সংগ্ৰহৰ অভিযোগ  •  আং ছান ছ্যু-চিৰ সন্মান ঘূৰাই ল'লে এমনেষ্টিয়ে  •  মুদ্ৰাস্ফীতিৰ ক্ষেত্ৰত দেশৰ ভিতৰতে শীৰ্ষত অসম

মালয়েছিয়াত ব্ৰঞ্জ জয় অসমৰ পখিলাৰ

386

ডিজিটেল ডেস্কঃ শুকুৰবাৰৰ দিনটোত ৰাজ্যৰ ক্ৰীড়া ক্ষেত্ৰলৈ আহিছে আন এটা সু-খবৰ। এই সু-খবৰ আহিছে মালয়েছিয়াৰ পৰা। মালয়েছিয়াত ব্ৰঞ্জ জয়েৰে অসমলৈ গৌৰৱ কঢ়িয়াই আনিছে পখিলা ইংতিপিয়ে।

দেশখনৰ পেনাঙত অনু্ষ্ঠিত এছিয়া পেচিফিক মাষ্টাৰ্ছৰ ৫০০০ মিটাৰ দৌৰত ব্ৰঞ্জ জয় কৰে অসমৰ কাৰ্বি আংলং জিলাৰ পখিলাই। জিলাখনৰ ডিফুৰ পখিলাৰ সাফল্যই সকলোকে উৎফুল্লিত কৰি তুলিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি