শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

ইংলেণ্ডত কোৰোনাত আক্ৰান্ত ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰ…

ডিজিটেল ডেস্কঃ ইংলেণ্ডত থকা ২৩ জনীয়া সদস্যৰ ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ এজন ক্ৰিকেটাৰৰ দেহত ধৰা পৰিছে কোৰোনাৰ উপস্থিতি। ৰাষ্ট্ৰীয় সংবাদমাধ্যমৰ খবৰ অনুসৰি, কোৰোনাত আক্ৰান্ত খেলুৱৈ গৰাকীক আইছ’লেশ্যনত ৰখা হৈছে। তেওঁ এই ভ্ৰমণ আৰু আগবঢ়াব নোৱাৰিব দলৰ আন সদস্যসকলৰ সৈতে।

ইংলেণ্ডৰ ডৰহমত মেচ খেলিবলৈ যোৱা ভাৰতীয় দলৰ কোন গৰাকী খেলুৱৈ বা সদস্য কোৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে সেয়া স্পষ্ট কৰা হোৱা নাই যদিও অহা ১৮ জুলাইত পুনৰ কোভিড টেষ্ট কৰা হ’ব বুলি জানিব পৰা গৈছে। ইফালে, বিচিচিআই-য়েও কোৰোনাৰ সংক্ৰমণ বৃদ্ধি পোৱাৰ বাবে প্ৰতিগৰাকী খেলুৱৈক সচেতন আৰু সজাগ হ’বলৈ আহ্বান জনাইছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি