শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

মালিগাঁৱত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ ৰেলৱে কৰ্মচাৰীৰ মৃত্যু

244

ডিজিটেল সংবাদ, গুৱাহাটীঃ মহানগৰীৰ মালিগাঁৱত বুধবাৰে এক অঘটন সংঘটিত হয়। বিজুলী সংযোগৰ কাম সম্পাদন কৰি থকা অৱস্থাতে বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ ৰেল বিভাগৰ এজন কৰ্মচাৰীয়ে প্ৰাণ হেৰুৱায়।

দুৰ্ভগীয়া কৰ্মচাৰীজনক মহানগৰীৰ সমীপৱৰ্তী পানীখাইটিৰ আনন্দ বড়ো বুলি জানিব পৰা গৈছে। কৰ্তব্যৰত অৱস্থাতে এনেদৰে কৰ্মচাৰীজনে মৃত্যুক সাবটি লোৱাত মালিগাঁৱৰ ৰেলৱে কাৰ্যালয়ত শোকৰ ছাঁ পৰিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি