শেহতীয়া খবৰ
ধূপধৰাৰ ধানবৰীত বাঁহৰ সাঁকোৰ পৰা পৰি মৃত্যু এজনৰ  •  লালুকত অভিৰুচি শিল্পী সৈনিকৰ নাট কৰ্মশালা সম্পন্ন  •  ধূপধৰাত দ্বিতীয় বাৰ্ষিক বায়খো উৎসৱ উদযাপন, জলন্ত অঙঠাৰ ওপৰত নৃত্য প্ৰদৰ্শন  •  সুদুৰ ম্যানমাৰৰ পৰা আহি অসমৰ জোঁৱাই হ'ল অবৈধ ৰোহিংগা, আদালত চৌহদত বিষ্ফোৰক স্বীকাৰোক্তি, VIDEO  •  ধূপধৰাত কবৰ খান্দি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিলে শিশুৰ মৃতদেহ, পানীত পৰি মৃত্যু হোৱাৰ পিছত জনোৱা নাছিল আৰক্ষীক  •  কাৰ আশীৰ্বাদত বৰাকত চলিছে অবৈধ সাৰৰ চিণ্ডিকেট, আৰক্ষীৰ অভিযানত শুকুৰবাৰে নিশা জব্দ ২৮ খন সাৰভৰ্তি ট্ৰাক  •  বঙাইগাঁৱৰ সিদলসতীত ৰাইজে কৰায়ত্ত কৰিলে ডকাইত, VIDEO  •  গৰৈমাৰীত আছুৰ বন্যাৰ্তৰ মাজত খাদ্য সামগ্ৰী বিতৰণ  •  দক্ষিণ কামৰূপত হ্ৰাস পাইছে ব্ৰহ্মপুত্ৰ-কলহীৰ জলপৃষ্ঠঃ একাংশ উভতিছে নিজা ঘৰলৈ, অধিকাংশ দুৰ্গত এতিয়াও গৰু-ছাগলীৰ সৈতে আশ্ৰয় শিবিৰ, ওখ-ভেটিত  •  ওদালগুৰিত ২১৯ কৃৰ্তী শিক্ষাৰ্থীক আছুৰ অভিনন্দনঃ বানপানীক ৰাষ্ট্ৰীয় সমস্যাৰূপে ঘোষণাৰ দাবী, অসমত শিক্ষাৰ নামত ৰাজনীতি-ব্যৱসায় চলোৱাৰো অভিযোগ সংগঠনটোৰ

মালিগাঁৱত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ ৰেলৱে কৰ্মচাৰীৰ মৃত্যু

249

ডিজিটেল সংবাদ, গুৱাহাটীঃ মহানগৰীৰ মালিগাঁৱত বুধবাৰে এক অঘটন সংঘটিত হয়। বিজুলী সংযোগৰ কাম সম্পাদন কৰি থকা অৱস্থাতে বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ ৰেল বিভাগৰ এজন কৰ্মচাৰীয়ে প্ৰাণ হেৰুৱায়।

দুৰ্ভগীয়া কৰ্মচাৰীজনক মহানগৰীৰ সমীপৱৰ্তী পানীখাইটিৰ আনন্দ বড়ো বুলি জানিব পৰা গৈছে। কৰ্তব্যৰত অৱস্থাতে এনেদৰে কৰ্মচাৰীজনে মৃত্যুক সাবটি লোৱাত মালিগাঁৱৰ ৰেলৱে কাৰ্যালয়ত শোকৰ ছাঁ পৰিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি