শেহতীয়া খবৰ
ধুবুৰীত বিএছএফ চোৰাংচোৱাৰ ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান  •  হিজবুলৰে সম্পৰ্কৰ সন্দেহত আটক কৰা ৩ যুৱকক মুকলি হোজাই আৰক্ষীৰ  •  এটা দামী মোবাইলৰ বাবে সন্তানক ৪০ হাজাৰ টকাত বিক্ৰী মাতৃৰ  •  প্ৰয়োজন হ’লে ন্যায়াধীশ দম্পত্তিৰ বিৰুদ্ধেও হ’ব তদন্ত, এপিএছচি কেলেংকাৰীৰ সন্দৰ্ভত কুলধৰ শইকীয়াৰ মন্তব্য  •  ২০ এপ্ৰিলত মই কল্পনা লাজমীক শেষবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলোঃ কমল কটকী  •  নগাঁৱৰ জুৰীয়াত পানীত পৰি এটি শিশুৰ মৃত্যু  •  তিনিচুকীয়াত ৪ সন্দেহযুক্ত নাগৰিকক আটক  •  বৰপেটাত হিজবুল মুজাহিদীনৰ সৈতে জড়িত থকাৰ অপৰাধত ৩ যুৱকক আটক  •  নগাঁৱৰ আকৌ বিদ্যুৎ বিভাগৰ অৱহেলা! পানীগাঁও চাৰিআলিত ট্ৰেন্সফৰ্মাৰ বিস্ফোৰণ, চাওঁক VIDEO  •  লংকাৰ গংগা হোটেলত চিপ লোৱা অৱস্থাত যুৱকৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ

মালিগাঁৱত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ ৰেলৱে কৰ্মচাৰীৰ মৃত্যু

229

ডিজিটেল সংবাদ, গুৱাহাটীঃ মহানগৰীৰ মালিগাঁৱত বুধবাৰে এক অঘটন সংঘটিত হয়। বিজুলী সংযোগৰ কাম সম্পাদন কৰি থকা অৱস্থাতে বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ ৰেল বিভাগৰ এজন কৰ্মচাৰীয়ে প্ৰাণ হেৰুৱায়।

দুৰ্ভগীয়া কৰ্মচাৰীজনক মহানগৰীৰ সমীপৱৰ্তী পানীখাইটিৰ আনন্দ বড়ো বুলি জানিব পৰা গৈছে। কৰ্তব্যৰত অৱস্থাতে এনেদৰে কৰ্মচাৰীজনে মৃত্যুক সাবটি লোৱাত মালিগাঁৱৰ ৰেলৱে কাৰ্যালয়ত শোকৰ ছাঁ পৰিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি