শেহতীয়া খবৰ
দুখতো সুখ! 'কঙালী'ৰ বাবেইতো বিশেষতকৈয়ো বিশেষ অসমীয়া  •  কিয় বৰ্ণনাতীত সুস্বাদু হয় দুৰ্গোৎসৱৰ ভোগ, চাওঁক VIDEO  •  পানীৰ সন্ধান বিচাৰি বুধ গ্ৰহলৈ ব্ৰিটেইনৰ মহাকাশযান  •  ৰাম আমাৰ গৌৰৱ, নিৰ্মাণ হ’ব লাগিবই ৰাম মন্দিৰঃ মোহন ভাগৱত  •  বিমানৰ ভিতৰত বিমান সেৱিকাক অশ্লীল ইংগিত, আটক মদাহী যুৱক  •  বিধায়ক শিলাদিত্যৰ বিৰুদ্ধে আনন্দ বজাৰ আৰক্ষীত এজাহাৰ দাখিল পপুলাৰ ফ্ৰ’ণ্ট অৱ ইণ্ডিয়াৰ  •  উত্তৰ প্ৰদেশৰ প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী এন ডি তিৱাৰী আৰু নাই  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  মৰিগাঁৱত পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত ২জন

বলীউডত সঘন লোডশ্বেডিং… ‘বট্টি গোল মিটাৰ চালু’

124

ডিজিটেল ডেস্কঃ ‘ফিউজ বাল্বেৰে বিল্পৱ নহয়’। বিদ্যুতৰ সমস্যাক মূল বিষয় হিচাপে লৈ অচিৰেই ছবি গৃহলৈ আহি আছে পৰিচালক নাৰায়ণ সিঙৰ নতুন ছবি ‘বট্টি গোল মিটাৰ চালু’।

অভিনেতা চাহিদ কাপুৰ আৰু শ্ৰদ্ধা কাপুৰ অভিনীত এই ছবিখন মুক্তি পাব এই বৰ্ষৰে ২১ ছেপ্তেম্বৰত। অভিনেতা চাহিদ কাপুৰে ছ’চিয়েল মিডিয়াৰ যোগেদি ছবিখনৰ ফাৰ্ষ্ট পষ্টাৰখন ৰিলিজ কৰে ৯ আগষ্টৰ নিশা।

ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰ মুকলি হ’ব অহা ১০ আগষ্টৰ দিনৰ ১২:৩০ বজাত। চাহিদ, শ্ৰদ্ধাৰ লগতে এই ছবিখনত অভিনয় কৰিব মোহময়ী অভিনেত্ৰী য়ামী গৌতমেও।

স্বাধীনতাৰ ৭০ বছৰ পিছতো দেশৰ শক্তিখণ্ডৰ দুৰৱস্থাক মূল বিষয় হিচাপে লৈ নিৰ্মাণ কৰা ছবিখনে দৰ্শকৰ সহাঁৰি বুটলিবলৈ সক্ষম হ’ব বুলি ধাৰণা কৰা হৈছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি