শেহতীয়া খবৰ
মাৰ্ঘেৰিটাৰ নিৰ্দলীয় সদস্যই দেখুৱাইছে খেল!, ২৪ ঘণ্টাতে কংগ্ৰেছ-বিজেপি দুই দলতে যোগদান  •  মৰাণৰ ৰাজপথত দাউদাউকৈ জ্বলিল বাহন, কথমপি প্ৰাণৰক্ষা বহু যাত্ৰীৰ, চাওঁক VIDEO  •  ফটো তুলিবলৈ গৈ দিচাং নৈত পৰা দুই যুৱতী সন্ধানহীন  •  কেৰালাত ভয়ংকৰ বিস্ফোৰণ, নিহত ৬, আহত ৫  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্পৰ টুৰ্ণামেন্টৰ চেম্পিয়ন ছিকিউৰিটি গাৰ্ড ডিম্বেশ্বৰ...  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্পৰ টুৰ্ণামেন্টৰ চেম্পিয়ন ছিকিউৰিটি গাৰ্ড ডিম্বেশ্বৰ...  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্প চেম্বিয়নশ্বীপত আজি চূড়ান্ত খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব ডিম্বেশ্বৰ দলে  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্প চেম্বিয়নশ্বীপত আজি চূড়ান্ত খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব ডিম্বেশ্বৰ দলে  •  ৰাষ্ট্ৰীয় লংজাম্প চেম্বিয়নশ্বীপত আজি চূড়ান্ত খেলত অৱতীৰ্ণ হ’ব ডিম্বেশ্বৰ দলে  •  গহপুৰ নগৰত প্ৰধানমন্ত্ৰী আৱাস যোজনা ( নগৰাঞ্চল)ৰ গৃহ নিৰ্মাণ কাৰ্যৰ শুভাৰম্ভ

ফেচবুকৰ পৰা বলীউদলৈ যাত্ৰা অসম কন্যাৰ

প্ৰথমখন ছবিত কণ্ঠদান সৰুপথাৰৰ নেহাৰ

3,953

ডিজিটেল ডেস্কঃ এটা ভাল খবৰ। বলীউডত অতিকৈ পৰিচিত হৈ পৰিছে অসমৰ এখন অখ্যাত গাঁৱৰ এগৰাকী ছোৱালী। গোলাঘাট জিলাৰ সৰুপথাৰৰ এই ছোৱালীজনীয়ে ‘HEER THE ETERNAL LOVE STORY’ত কণ্ঠদানৰ সুযোগ লাভ কৰিছে।

গান গাই ভাল পোৱা এই ছোৱালীজনীৰ নাম নেহা নিকিতা। ইউটিউব চেনেলত গান গাই আপলোড কৰিছিল এদিন নেহাই। ফেচবুক পেজ ‘সুবাস’ প্ৰডাকশ্যনত নেহাৰ গীত ভাইৰেল হৈ পৰাৰ পাছত ছবিখনৰ প্ৰযোজক সুজিৎ সিঙে সংগীত পৰিচালক তুষাৰ অৰ্জুনৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিছিল।

তেওঁৰ জৰিয়তে নেহাক নি ছবিখনত গান গোৱাৰ সুযোগ প্ৰদান কৰিছে বলীউডৰ প্ৰযোজকগৰাকীয়ে। ৫ আগষ্টত গুৱাহাটীত ডাবিং সম্পূৰ্ণ হয় গীতটিৰ। ছবিখনৰ সৈতে জড়িত হৈ আছে ‘ইছ মে তেৰা ঘাটা’ৰে জনপ্ৰিয়তা অৰ্জন কৰা শিল্পী গজেন্দ্ৰ বৰ্মা আৰু অনু মালিক।

ছবিখনত নেহাই ‘নেনা লাগা’ শীৰ্ষক গীতটিত কণ্ঠদান কৰিছে। ছবিখনৰ পৰিচালক হৃদয় মিশ্ৰ। অতি শীঘ্ৰে আৰম্ভ হ’ব এই ছবিখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ কাম।

দৰিদ্ৰ পৰিয়ালৰ নেহাক মাতৃয়ে দোকান ভাৰালৈ দি পোৱা ধনেৰে যথেষ্ট কষ্টৰে ডাঙৰ-দীঘল কৰিছে। সৰুতে পিতৃহাৰা হোৱা নেহাৰ এই সফলতাত আনন্দিত হৈছে মাতৃ। উল্লেখ্য যে, ছবিখনৰ সংগীত পৰিচালনাত আছে অসম সন্তান তুষাৰ অৰ্জুন।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি