শেহতীয়া খবৰ
আই পি এলত ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ সৈতে চুক্তিৱদ্ধ অসমৰ ৰিয়ান পৰাগ  •  আই পি এলত ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ সৈতে চুক্তিৱদ্ধ অসমৰ ৰিয়ান পৰাগ  •  আই পি এলত ৰাজস্থান ৰয়েলছৰ সৈতে চুক্তিৱদ্ধ অসমৰ ৰিয়ান পৰাগ  •  শীতৰে সেমেকা ৰাতি, বস্ত্ৰবিহীনজনৰ বাবে কৰিব নোৱাৰো নেকি একো আমি...  •  শীতৰে সেমেকা ৰাতি, বস্ত্ৰবিহীনজনৰ বাবে কৰিব নোৱাৰো নেকি একো আমি...  •  চিবিআইৰ সঞ্চালক এম নাগেশ্বৰ ৰাওৰ পদোন্নতি  •  সোণতলীত আৰক্ষীৰ অভিযান, বৃহৎ পৰিমাণৰ গাঞ্জা খেতি ধ্বংস  •  'মেকফি নব'ৰ দৰে বঙাইগাঁৱতো আছে নাককাটি পাহাৰ, পৰ্যটক নাহে, যায় উদণ্ড ল'ৰা, VIDEO  •  আঢ়ৈ লাখ টকীয়া চাকৰি এৰি চুৰিত ধৰা এজন বিলাসী চোৰ  •  সংগ্ৰামী যুৱ ছাত্ৰ মঞ্চৰ বাক্সা জিলা সমিতি গঠন

অৰুণাচলৰ জয়ৰামপুৰত এনডিএফবি(এছ)ৰ ৯ সদস্যক আটক

347
  • অৰুণাচলৰ জয়ৰামপুৰত ৯জন এন ডি এফ বি (এছ) সদস্যক আটক কৰে সেনা আৰু আৰক্ষীয়ে।
  • ম্যানমাৰৰ সীমান্তৰ পৰা এই এন ডি এফ বি(এছ) সদস্যকেইজনে ভাৰতত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ লওঁতেই আটক কৰা হয়।

  •  ম্যানমাৰত থকা প্ৰশিক্ষণ শিবিৰত প্ৰশিক্ষণ সমাপ্ত কৰি ঘূৰি আহিছিল ধৃত এন ডি এফ বি(এছ) সদস্য কেইগৰাকী।
  • অসম ৰাইফলছৰ এক উচ্চস্তৰীয় সূত্ৰই সদৰি কৰা মতে, তেওঁলোকৰ পৰা বৃহৎ পৰিমাণৰ অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ উদ্ধাৰ কৰা হৈছে।
  • আৰক্ষী আৰু সেনাই আটাইকেইজনকে জেৰা অব্যাহত ৰাখিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি