শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

মোৰাঝাৰত বিধ্বংসী অগ্নিকাণ্ড! দহ লক্ষাধিক টকাৰ ক্ষয়-ক্ষতি

মোৰাঝাৰত বিধ্বংসী অগ্নিকাণ্ড! দহ লক্ষাধিক টকাৰ ক্ষয়-ক্ষতি

ডিজিটেল সংবাদ মোৰাঝাৰ :  শুকুৰবাৰে নিশা মোৰাঝাৰ আৰক্ষী থানাৰ অন্তৰ্গত উত্তৰ চাৱাজপুৰ গাঁৱত সংঘটিত এক ভয়াবহ অগ্নিকাণ্ডত দহ লক্ষাধিক টকা মূল্যৰ সা-সম্পত্তি ভস্মীভূত হোৱাৰ ঘটনাই অঞ্চল জুৰি তীব্ৰ চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছে। ঘটনাৰ বিৱৰণী অনুসৰি, শুৰুৰবাৰে নিশা আনুমানিক ৯ মান বজাত উত্তৰ চাৱাজপুৰ গাঁৱৰ বাসিন্দা ক্ৰমে ফকৰউদ্দিন আৰু আমিৰ হুছেইনৰ ঘৰত শ্বৰ্টচাৰ্কিটৰ ফলত জুইয়ে আগুৰি ধৰে । বিদ্যুৎৰ ওয়েৰ ফাটি জুইয়ে আগুৰি ধৰাত দুয়োটা বাসগৃহ অগ্নিয়ে গ্ৰাস কৰি লয়।

পঢ়িবলৈ ক্লিক কৰক: সান্ধ্য আইনত সান্ধ্য ভ্ৰমণ সুখৰ নহ’ল! গীতামন্দিৰলৈ হঠাৎ আহিল আৰক্ষী

হঠাৎ ঘৰ দুটা জুইয়ে আগুৰি ধৰাত ঘৰৰ সদস্য কেইজন পলাই কোনো মতে প্ৰাণ ৰক্ষা কৰে। ইপিনে চিঞৰ বাখৰ শুনি ওচৰচুবুৰিয়া ৰাইজ দৌৰি আহি অগ্নি নিৰ্বাপনৰ চেষ্টা চলায় যদিও ব্যৰ্থ হয় । ঘৰৰ ভিতৰত থকা কোনো ধৰণৰ সা সামগ্ৰী, আচবাব আদি উদ্ধাৰ কৰিবলৈ সক্ষম নহয় পৰিয়াল কেইটা । ফলত জৰুৰী নথি-পত্ৰ ,ব্যৱহাৰ যোগ্য সামগ্ৰী কিতাপ বহী আদি সম্পূৰ্ণ ৰূপে অগ্নিত জাহ যায় । দুয়োটা পৰিয়ালৰ প্ৰায় দহ লক্ষাধিক টকাৰ সা-সম্পত্তি ভস্মীভূত হোৱাৰ কথা প্ৰকাশ পৰিয়ালৰ লোকে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি