শেহতীয়া খবৰ
মনীষ তিবৰেৱাল কোৰোনাত আক্ৰান্ত হোৱাৰ মূলটো আমি ধৰিব পৰা নাই, সেইবাবে আমাৰ সন্দেহ বাঢ়িছেঃ মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা, VIDEO  •  মনীষ তিবৰেৱাল কোৰোনাত আক্ৰান্ত হোৱাৰ মূলটো আমি ধৰিব পৰা নাই, সেইবাবে আমাৰ সন্দেহ বাঢ়িছেঃ মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা, VIDEO  •  কোৰোনাৰ বিৰুদ্ধে যুঁজ দিয়াটো এখন যুদ্ধতকৈ কম নহয়, মই অকলে নহয়, আমি সকলো একেলগে আছোঃ প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডী  •  স্পেনিছ গাৰ্ডেনত উপস্থিত হৈ কি ক'লে কামৰূপ মহানগৰৰ উপায়ুক্ত বিশ্বজিৎ পেগুৱে, VIDEO  •  চেঙাৰ ৰৌমাৰী গাঁৱত অগ্নিকাণ্ডত ক্ষতিগ্ৰস্ত পৰিয়ালক বিভিন্নজনৰ সহায়ৰ হাত  •  দলৰ জন্মদিনত প্ৰতিজন কাৰ্যকৰ্তাই দৰিদ্ৰ লোকক সহায় কৰো আহকঃ বিজেপিৰ জন্মদিনত প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডী  •  স্পেনিছ গাৰ্ডেনত কামৰূপ মহানগৰৰ উপায়ুক্ত বিশ্বজিৎ পেগু  •  চামগুৰিত এম্বুলেঞ্চলৈ শিলগুটি নিক্ষেপ  •  কি খাইছে ঘৰৰ ভিতৰতে আবদ্ধ স্পেনিছ গাৰ্ডেনৰ বাসিন্দাসকলে, VIDEO  •  কি খাইছে ঘৰৰ ভিতৰতে আবদ্ধ স্পেনিছ গাৰ্ডেনৰ বাসিন্দাসকলে, VIDEO

নীলবাগানৰ ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত পথ দুৰ্ঘটনা

1,540

ডিজিটেল সংবাদ, মোৰাঝাৰঃ বৃহস্পতিবাৰে সন্ধিয়া ৮ঃ৩০ বজাত নীলবাগান মডেল উচ্চতৰ মাধ্যমিক বিদ্যালয়ৰ সহকাৰী শিক্ষক তথা পশ্চিম জাৰুনী গাঁৱৰ বাসিন্দা ৰফিক উদ্দিন ভৰভুঞা ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনাত পতিত হয়। নম্বৰ প্লেট নথকা এখন ডাম্পাৰে পিছফালৰ পৰা আহি খুন্দিয়াই তেওঁক।

৫৪নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত ঘটনা সংঘটিত কৰি ডবকামুখে পলায়ন কৰে ডাম্পাৰখন। হোজাই জিলাত সগনাই বৃদ্ধি পাইছে এনে ঘটনা। অতি সংকটজনক অৱস্থাত শিক্ষক গৰাকীক হোজাইৰ হাম হাস্পতাললৈ প্ৰেৰণ কৰা হয়৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি