শেহতীয়া খবৰ
আৱাহন থিয়েটাৰৰ মঞ্চত ৰূপকোঁৱৰক স্মৰণ, গীতে-কবিতাৰে জীপাল হ'ল এটি সন্ধিয়া, VIDEO  •  শনিবাৰে পুনৰবাৰ ৰাজ্যিক বিজেপিৰ সভাপতিৰ দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰিব ৰঞ্জিত দাসে  •  সোণোৱাল মন্ত্ৰীসভাত ২ নতুন মুখ, পুৱাই কৰিলে শপত গ্ৰহণ  •  পুৰণিগুদামত বিভিন্ন অনুষ্ঠান-প্ৰতিষ্ঠানৰ শিল্পী দিৱস উদযাপন  •  চৰাইদেউত উদঙীয়া ম’হৰ আক্ৰমণত আহত এজন যুৱক  •  ঢকুৱাখনাৰ "শংকৰ মাধৱ ক্ষেত্ৰ"ৰ শিশু ভাওনা সমাৰোহত দৰ্শকৰ ব্যাপক সমাগম, দ্বিতীয় দিনা যোৰহাটৰ "সীতা হৰণ বালি বধ" ভাওনা প্ৰদৰ্শন  •  নিউ গোৱালপাৰাৰ শিল্পী দিৱসত কবি-সাহিত্যিক সমীন্দ্ৰ হুজুৰি, 'মানুহক এন্ধাৰৰ পৰা পোহৰলৈ অনাত যিয়ে শিল্পী মাধ্যমক ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে সিয়েই জনতাৰ শিল্পী'  •  দ্বিতীয়খন এদিনীয়াত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ভাৰতৰ ৩৬ ৰানৰ ব্যৱধানত জয়...  •  ওদালগুৰিত নিশা ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত-আহত ১  •  পৰ্যটন মহোৎসৱৰ দ্বিতীয় দিনটোত লোকে-লোকাৰণ্য ভৈৰৱকুণ্ড, দেশী-বিদেশী পৰ্যটকে সোৱাদ ল'লে বিভিন্ন জনগোষ্ঠীয় থলুৱা খাদ্য

মুকালমুৱাত আৰক্ষীৰ অভিযান, ড্ৰাগছসহ গ্ৰেপ্তাৰ ২ সৰবৰাহকাৰীক…

25

ডিজিটেল সংবাদ, দৌলাশালঃ মুকালমুৱা আৰক্ষী থানাৰ ভাৰপ্ৰাপ্ত আৰক্ষী বিষয়া উৎপল কুমাৰ নাথৰ নেতৃত্বত শনিবাৰে সন্ধিয়া মুকালমুৱাৰ ঘোগাত অভিযান চলাই ড্ৰাগছসহ দুই সৰবৰাহীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰে৷

এক সূত্ৰৰ খবৰৰ ভিত্তিত মুকালমুৱা আৰক্ষীয়ে চলোৱা অভিযানত গ্ৰেপ্তাৰ কৰা দুই ড্ৰাগগছ সৰবৰাহকাৰী ক্ৰমে আনোৱাৰ হুছেইন আৰু জিতু আলী৷ মুকালমুৱা আৰক্ষীৰ অভিযানত দুয়োজনৰ পৰা জব্দ কৰে ভালে সংখ্যক নিচাজাতীয় দ্ৰব্য ৷

ইতিমধ্যে মুকালমুৱা আৰক্ষীয়ে দুয়োজনকে গ্ৰেপ্তাৰ কৰি জেৰা অব্যাহত ৰাখিছে বুলি জানিবলৈ দিয়ে ৷ আৰক্ষী সূত্ৰৰ পৰা জানিব পৰা মতে, দীৰ্ঘদিন ধৰি দুই ড্ৰাগছ সৰবৰাহীয়ে অঞ্চলটোত চলাই গৈছিল ড্ৰাগছৰ ৰমৰমীয়া বেহা৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি