শেহতীয়া খবৰ
অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  গৃহকন্দল! মোডীভক্ত পিতৃয়ে কংগ্ৰেছৰ টিকট লাভ কৰা পুত্ৰক কৰিলে 'ত্যাজ্যপুত্ৰ’  •  ৭ আলফা (স্বাঃ)ৰ কেডাৰে আৰক্ষীক চমজালে কি কি অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ, চাওক VIDEO  •  শিৱসেনাৰ ভৱিষ্যৎবাণী- ২০১৯ত ২১০ খন আসন লাভ কৰিব বিজেপিয়ে  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  যোৰহাটত ১৪৪ ধাৰা জাৰি, দুচকীয়া বাহনত দুজন লোক উঠাত নিষেধাজ্ঞা প্ৰশাসনৰ

চুৰিৰ সন্দেহত ত্ৰিপুৰাত যুৱকক গণপ্ৰহাৰ

129
  • ত্ৰিপুৰাত এজন অচিনাক্ত যুৱকক ৰাইজৰ উত্তম মাধ্যম।
  • হাত ভৰি বান্ধি লৈ প্ৰহাৰ যুৱকজনক।
  • ত্ৰিপুৰাৰ স্বামী বিবেকানন্দ খেলপথাৰত অনুষ্ঠিত বাণিজ্য মেলাত চুৰি কৰিবলৈ অহাৰ সন্দেহত গণপ্ৰহাৰ।
  • যুৱকজনে কোৱা মতে, মেলাত শুবলৈ আহিছিল তেওঁ।
  • কিন্তু উত্তেজিত ৰাইজে যুৱকজনৰ কথালৈ মানি নলৈ বাঁহ-বেঁতৰ লাঠি, কামীৰে নিৰ্মমভাৱে কৰে প্ৰহাৰ।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি