শেহতীয়া খবৰ
অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  গৃহকন্দল! মোডীভক্ত পিতৃয়ে কংগ্ৰেছৰ টিকট লাভ কৰা পুত্ৰক কৰিলে 'ত্যাজ্যপুত্ৰ’  •  ৭ আলফা (স্বাঃ)ৰ কেডাৰে আৰক্ষীক চমজালে কি কি অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ, চাওক VIDEO  •  শিৱসেনাৰ ভৱিষ্যৎবাণী- ২০১৯ত ২১০ খন আসন লাভ কৰিব বিজেপিয়ে  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  যোৰহাটত ১৪৪ ধাৰা জাৰি, দুচকীয়া বাহনত দুজন লোক উঠাত নিষেধাজ্ঞা প্ৰশাসনৰ

এম চি মেৰীকমৰ আন এক কৃতিত্ব

471
  • মণিপুৰৰ বক্সাৰ এম চি মেৰীকমৰ আন এক কৃতিত্ব।
  • ইণ্টাৰনেচনেল বক্সিং এছ’চিয়েচনৰ ৰেংকিঙৰ শীৰ্ষস্থানত মেৰীকম।
  • ১৭০০ পইণ্টেৰে প্ৰথম স্থান দখল কৰিলে বিশ্ব ইতিহাসৰ আটাইতকৈ সফল মহিলা বক্সাৰগৰাকীয়ে।
  • বিগত বৰ্ষৰ নৱেম্বৰত দিল্লীত অনুষ্ঠিত বিশ্ব বক্সিঙত স্বৰ্ণপদক লাভ কৰা মেৰীকমে মুঠ ৬ বাৰকৈ অৰ্জন কৰিছে বিশ্ব চেম্পিয়নৰ খিতাপ।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি