শেহতীয়া খবৰ
বঙাইগাঁৱত সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ শৰীৰচৰ্চা প্ৰতিযোগিতা  •  এজাক বৰষুণতে বুৰ গ'ল স্মাৰ্ট চিটি গুৱাহাটী  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  অসমৰ আন এটা সশস্ত্ৰ সংগঠনৰ যুদ্ধবিৰতি ঘোষণা, ওদালগুৰিত ইউজিপিঅ'ই জমা দিলে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ  •  চন্দ্ৰযান-২ সন্দৰ্ভত ইছৰ’ই কৰিলে টুইট...  •  কৃষি বিজ্ঞান কেন্দ্ৰ নগাঁৱৰ উদ্যোগত 'বৃহৎ পৰিসৰত গছ পুলি ৰোপণ' কাৰ্যসূচী  •  মডেল বিটিচিত জৰাজীৰ্ণ পথ, ক্ষুব্ধ এবিএমছুৰ কোকৰাঝাৰ-ফুটকিবাৰী পথ অৱৰোধ, ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা হাগ্ৰামা-প্ৰমিলাক  •  বলিউডৰ আটাইতকৈ বিগ বাজেট ছবি, ‘ৰাৱণ’ৰ চৰিত্ৰত দেখা পাব পাৰে বাহুবলীক!  •  আমেথিবাসীলৈ কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ উপহাৰ...

মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ

60

ডিজিটেল সংবাদ, মথুৰাপুৰঃ অসম ৰাজ্যিক গ্ৰামীণ জীৱিকা অভিযানৰ নাজিৰা খণ্ডৰ চুকাফা গাওঁ পঞ্চায়তৰ অধীনৰ মথুৰাপুৰ শ্ৰীপুৰ এলেকাত থকা আত্মসহায়ক গোট সমূহৰ উমৈহতীয়া সংস্থা আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ এটি স্থায়ী কাৰ্যালয়ৰ নিমাৰ্ণৰ কাম শুভাৰম্ভণি কৰা হয়৷ বৃহস্পতিবাৰে কাৰ্যালয়টিৰ নিৰ্মাণৰ অনুষ্ঠানিক ভাৱে শুভাৰম্ভ কৰে চুকাফা নগৰৰ বিশিষ্ট সমাজকৰ্মী ধৰ্মেশ্বৰ কোঁৱৰে৷

অনুষ্ঠানটোত চুকাফা গাওঁ পঞ্চায়তৰ সভাপতি সুৰুজ কুমাৰ ভূমিজ আৰু খণ্ড সমন্বয়ক ৰিন্টু ফুকনৰ লগতে ১৯ টা আত্মসহায়ক গোটৰ সভানেত্ৰী আৰু সম্পাদিকা সকল উপস্থিত থাকে৷ অনুষ্ঠানটো শ্ৰীপুৰ আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ সভানেত্ৰী ৰিংকুমণি চেতিয়া দুৱাৰ আৰু সম্পাদিকা ৰিনা তামাং চুব্বাই আঁত ধৰে৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি