শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীশ্ৰী শঙ্কৰদেৱ মহাবিদ্যালয়ত অনুষ্ঠিত হ'ব ৰূপালী জয়ন্তী সমাৰোহ  •  কংগ্ৰেছী বাহিনীৰ হাতত প্ৰহৃত প্ৰাক্তন সৈনিক, বিজেপিৰ প্ৰশ্ন- সাধাৰণ মানুহৰ সুৰক্ষা ক’ত  •  এইবাৰ প্ৰৱাসী ভাৰতীয়ৰ বাবে মোডীৰ তীৰ্থ যাত্ৰা যোজনা  •  সাম্প্ৰদায়িক মন্তব্য দিয়াৰ অভিযোগত হিমন্তৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত পুৰণিগুদামত জোঁৰ সমদল  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সেনা-আৰক্ষীৰে সংঘৰ্ষত নিহত অসমৰ যুৱক  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  ডিমা হাছাও স্বায়ত্ত শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনৰ ফলাফল… UPDATES  •  পদূলিত গামোচা আঁৰি নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ১০ খন গাঁৱৰ

বক্সিং ৰাণী মেৰী কম vs ক্ৰীড়া মন্ত্ৰী ৰাজ্যৱৰ্ধন সিং ৰাথোৰ, চাওঁক VIDEO

420

ডিজিটেল ডেস্কঃ দিল্লীৰ ইন্দিৰা গান্ধী ষ্টেডিয়ামত বৃহস্পতিবাৰে দেখা গ’ল এক দৃষ্টিনন্দন দৃশ্য। ষ্টেডিয়ামত ৰিঙৰ কাষত বন্ধুত্বসুলভ বক্সিং খেলে ক্ৰীড়া মন্ত্ৰী ৰাজ্যৱৰ্ধন সিং ৰাথোৰ আৰু মেৰী কমে। চাওঁক ভিডিঅ’-

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি