শেহতীয়া খবৰ
লামডিং-পাথৰখোলাৰ ৰে'ল ষ্টেচনৰ মাজত অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ  •  অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  গৃহকন্দল! মোডীভক্ত পিতৃয়ে কংগ্ৰেছৰ টিকট লাভ কৰা পুত্ৰক কৰিলে 'ত্যাজ্যপুত্ৰ’  •  অৰুণাচলত জব্দ ৩৪.৯ লাখ টকা  •  ৭ আলফা (স্বাঃ)ৰ কেডাৰে আৰক্ষীক চমজালে কি কি অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ, চাওক VIDEO  •  শিৱসেনাৰ ভৱিষ্যৎবাণী- ২০১৯ত ২১০ খন আসন লাভ কৰিব বিজেপিয়ে  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত

দৰঙৰ শিলবৰীত ৬লক্ষাধিক নকল টকা সহ এজনক আটক

114

ডিজিটেল সংবাদ, দৰংঃ দৰঙৰ দলগাঁও থানাৰ অন্তৰ্গত শিলবৰী বজাৰত শুকুৰবাৰে ৬ লক্ষাধিক নকল টকাসহ আৰক্ষীয়ে এজনক আটক কৰে৷ জানিব পৰা মতে, শিলবৰী বজাৰত নকল টকা যোগান ধৰিবলৈ ব্যক্তি এজনে অল্ট’ গাড়ী এখনৰে ৰৈ থকা খবৰ লাভ কৰি শিলবৰী আৰক্ষীয়ে গোপনে অভিযান চলাই নকল টকাসহ লোকজনক আটক কৰিবলৈ সক্ষম হয়।

ধৃত লোকজন ওদালগুৰিৰ জংগলগাঁৱৰ আচমত আলী বুলি জানিব পৰা গৈছে। লোকজনৰ পৰা আৰক্ষীয়ে ৬ লাখ ৪২ হেজাৰ টকাৰ নকল দুই হেজাৰ টকীয়া নোট উদ্ধাৰ কৰাৰ লগতে এএছ ১৩ই ১৬৮৮ নম্বৰৰ অল্ট’ গাড়ী এখন জব্দ কৰে৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি