শেহতীয়া খবৰ
শিৱসাগৰৰ খৰিকটীয়া আলিত পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত ১  •  আজি তিনিদিনীয়া ভ্ৰমণসূচীৰে গুজৰাটলৈ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডী  •  এমাহ পাছত নৌ সেনাৰ যন্ত্ৰৰে উদ্ধাৰ মেঘালয়ৰ কয়লাখনিত শ্ৰমিকৰ মৃতদেহ, VIDEO  •  আজি শিল্পী দিৱস, ৰূপকোঁৱৰক সোঁৱৰি ৰাজ্যৰ ভিন্ন প্ৰান্তত বৰ্ণাঢ্য কাৰ্যসূচী  •  আজিৰে পৰা আৰম্ভ ঐতিহাসিক জোনবিল মেলা  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি  •  মুখ্যমন্ত্ৰীৰ ভ্ৰমণক লৈ দৰঙত আজি অসম জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰৰ ক’লা দিৱস ঘোষণা  •  মেঘালয়ৰ কয়লা খনিত আৱদ্ধ এজন শ্ৰমিকৰ মৃতদেহৰ সন্ধান  •  বিজেপি নেতা আটক, বিক্ৰীৰ বাবে আনিছিল বৃহৎ পৰিমানৰ অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ...

দৰঙৰ শিলবৰীত ৬লক্ষাধিক নকল টকা সহ এজনক আটক

108

ডিজিটেল সংবাদ, দৰংঃ দৰঙৰ দলগাঁও থানাৰ অন্তৰ্গত শিলবৰী বজাৰত শুকুৰবাৰে ৬ লক্ষাধিক নকল টকাসহ আৰক্ষীয়ে এজনক আটক কৰে৷ জানিব পৰা মতে, শিলবৰী বজাৰত নকল টকা যোগান ধৰিবলৈ ব্যক্তি এজনে অল্ট’ গাড়ী এখনৰে ৰৈ থকা খবৰ লাভ কৰি শিলবৰী আৰক্ষীয়ে গোপনে অভিযান চলাই নকল টকাসহ লোকজনক আটক কৰিবলৈ সক্ষম হয়।

ধৃত লোকজন ওদালগুৰিৰ জংগলগাঁৱৰ আচমত আলী বুলি জানিব পৰা গৈছে। লোকজনৰ পৰা আৰক্ষীয়ে ৬ লাখ ৪২ হেজাৰ টকাৰ নকল দুই হেজাৰ টকীয়া নোট উদ্ধাৰ কৰাৰ লগতে এএছ ১৩ই ১৬৮৮ নম্বৰৰ অল্ট’ গাড়ী এখন জব্দ কৰে৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি