শেহতীয়া খবৰ
পৰ পুৰুষৰে পত্নীৰ সম্পৰ্ক! কামপুৰত পত্নী-শহুৰৰ পৰিয়ালে বিহ খুৱাই হত্যা কৰাৰ সন্দেহ যুৱকক...  •  বিশ্বনাথত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, থিতাতে নিহত ২জন  •  মহানগৰীত ৱৰ্ল্ড ডে অফ ৰিমেম্বাৰেঞ্চ উদযাপন, পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত সকলক স্মৰণ  •  মহানগৰীত সেনাৰ সহযোগত বন বিভাগে পানী টেংকীৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰিলে পোৱালিসহ এটা হাতী  •  পুৰণিগুদামত চোৰাং গৰু ভৰ্তি বাহন উদ্ধাৰ, চামগুৰি আৰক্ষী ভূমিকাত সন্দেহ স্থানীয় ৰাইজৰ  •  জম্মু-কাশ্মীৰৰ হীৰানগৰ চেক্টৰত যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন পাক সেনাৰ  •  মৃত্যু নহয়! বন বিভাগে হত্যা কৰিলে কৃষ্ণক...  •  ৫ কোটি টকীয়া ঢকুৱাখনা নগৰ পানীযোগান আঁচনিৰ আধাৰশিলা স্থাপন মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ  •  চাবোনৰ কেচত ভৰাই ৰাখিছিল ৩০ লাখ টকাৰ হেৰোইন, কাছাৰত ৱাইন শ্বপৰ গৰাকীক আটক  •  ৮ জানুৱাৰীৰ পৰা অষ্টম বাৰ্ষিক ভৈৰৱকুণ্ড পৰ্যটন মহোৎসৱ

লিডুত ডাম্পাৰ চালকৰ দৌৰাত্ম, যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ প্ৰতিবাদ

39

ডিজিটেল সংবাদ, মাৰ্ঘেৰিটাঃ গুৰু গোসাই নমনা একাংশ ডাম্পাৰ চালকৰ বাবে লিডুত এতিয়া সঘনাই সংঘটিত হবলৈ ধৰিছে ইটোৰ পিছত সিটো পথ দুৰ্ঘটনা৷ দ্ৰুতবেগী ডাম্পাৰৰ খুন্দাত নিহত হ’ব লগা হৈছে সাধাৰণ ৰাইজ৷ ইয়াৰ পাছতো নিৰৱ ভুমিকাত স্থানীয় আৰক্ষী-প্ৰশাসন৷ যাৰ বাবে মঙলবাৰে অসম জাতিয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদে সাব্যস্ত কৰিলে এক প্ৰতিবাদী কাৰ্যসূচী।

লিডুৰ বিৰলাগেটস্থিত ৩৮ নং ৰাষ্টীয় ঘাইপথত টায়াৰ জ্বলাই সংগঠনটোৱে এক বিক্ষোপ কাৰ্যসূচী ৰূপায়ণ কৰে৷ সংগঠনটোৰ দাবী ডাম্পাৰ চালকৰ দৌৰাত্ম শীঘ্ৰেই বন্ধ কৰাৰ৷ নহলে সংগঠনটোৱে হাত সাৱটি বহি নাথাকে বুলিওঁ হুংকাৰ প্ৰদান কৰে৷ উল্লেখ্য যে, সোমবাৰে নিশা বৰগোলাইত ডাম্পাৰৰ খুন্দাত এজন যুৱক থিতাতে নিহত হ’ব লগা হোৱা ঘটনাই সমগ্ৰ এলেকাটোতে চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছে৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি