শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

লতাশিলত এইবাৰ গায়িকাৰ ৰূপত হিমা, চাওঁক ভিডিঅ’

992

ডিজিটেল ডেস্কঃ জাকাৰ্টাত হিমাই ট্ৰেকত শ্ৰেষ্ঠত্ব প্ৰতিপন্ন কৰি সোণ আৰু ৰূপৰ পদক জিকিছিল। তাৰপাছত ৭ ছেপ্টেম্বৰত ৰাজ্য চৰকাৰে আয়োজন কৰা সম্বৰ্ধনা অনুষ্ঠানত হিমাই ভাষণেৰে ৰাজ্যবাসীৰ মন জিনিছিল। সোমবাৰে হিমাক সদৌ অসম ছাত্ৰ সন্থাৰ উদ্যোগত ৫০তাৰো অধিক দল-সংগঠনে জনাইছিল ৰাজহুৱা সম্বৰ্ধনা। এই অনুষ্ঠানত অংশ লৈ হিমাই গীতেৰে হৃদয় জিনিলে উপস্থিত সকলৰ। লতাশিল খেলপথাৰত হিমাই গালে ভূপেন হাজৰিকাৰ সেই কালজয়ী গীত ‘মানুহে মানুহৰ বাবে’।

 

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি