শেহতীয়া খবৰ
অভয়াপুৰীৰ সু-চিকিৎসক ডাঃ উমেশ চন্দ্ৰ দাসৰ দেহাৱসান  •  পুলৱামা বিস্ফোৰণঃ এটা মেছেজৰ বাবেই ৰক্ষা পৰিল এগৰাকী জোৱানৰ প্ৰাণ...  •  ইম্ফলত আই ই ডি বিস্ফোৰণত জড়িত ৪ উগ্ৰপন্থীক গ্ৰেপ্তাৰ  •  পুলৱামাৰ শ্বহীদ জোৱানৰ পৰিয়াললৈ পশ্চিম বংগ চৰকাৰৰ ৫ লাখ টকাৰ সাহায্য  •  'বৰ্তমানৰ ভ্ৰাম্যমাণ থিয়েটাৰ জালমুৰি আৰু ফাষ্টফুডৰ নিচিনা'  •  পাক সেনাৰ যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন, জম্মু-কাশ্মীৰৰ নৌচেৰা চেক্টৰত ধাৰাসাৰ গুলিবৰ্ষণ  •  হঠাৎ ওদালগুৰিত কিয় কোব্ৰা-সেনাক নিয়োগ কৰিব আৰক্ষীয়ে?  •  মুম্বাইৰ এন আই এ টীমৰ জালত ৱাণ্টেড কালিয়া...  •  পথ কেনি  •  বিশ্বকাপত পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে বেট-বলৰ যুঁজত নামিবনে ভাৰত?

গ্ৰেণেড আক্ৰমণ গোচৰত যাৱজ্জীৱন কাৰাদণ্ড খালেদা জিয়াৰ পুত্ৰক

98

ডিজিটেল ডেস্কঃ বাংলাদেশৰ প্ৰাক্তন প্ৰধানমন্ত্ৰী বেগম খালেদা জিয়াৰ পুত্ৰৰ ঠিকনা হ’ব কাৰাগাৰ৷ ২০০৪ চনত সংঘটিত গ্ৰেণেড আক্ৰমণৰ এক গোচৰত অভিযুক্ত হৈছিল প্ৰাক্তন প্ৰধানমন্ত্ৰীগৰাকীৰ পুত্ৰ৷

দীৰ্ঘদিনৰ আইনী প্ৰক্ৰিয়াৰ পাছত খালেদা পুত্ৰ তাৰিকক দোষী সাব্যস্ত কৰে দেশখনৰ আদালতে৷ এই গোচৰত প্ৰাক্তন প্ৰধানমন্ত্ৰীগৰাকীৰ পুত্ৰক যাৱজ্জীৱন কাৰাদণ্ডৰে দণ্ডিত কৰা হৈছে৷ বাংলাদেশৰ সংবাদ মাধ্যমে সদৰী কৰিছে এই বাতৰি৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি