শেহতীয়া খবৰ
ধূপধৰাৰ ধানবৰীত বাঁহৰ সাঁকোৰ পৰা পৰি মৃত্যু এজনৰ  •  লালুকত অভিৰুচি শিল্পী সৈনিকৰ নাট কৰ্মশালা সম্পন্ন  •  ধূপধৰাত দ্বিতীয় বাৰ্ষিক বায়খো উৎসৱ উদযাপন, জলন্ত অঙঠাৰ ওপৰত নৃত্য প্ৰদৰ্শন  •  সুদুৰ ম্যানমাৰৰ পৰা আহি অসমৰ জোঁৱাই হ'ল অবৈধ ৰোহিংগা, আদালত চৌহদত বিষ্ফোৰক স্বীকাৰোক্তি, VIDEO  •  ধূপধৰাত কবৰ খান্দি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিলে শিশুৰ মৃতদেহ, পানীত পৰি মৃত্যু হোৱাৰ পিছত জনোৱা নাছিল আৰক্ষীক  •  কাৰ আশীৰ্বাদত বৰাকত চলিছে অবৈধ সাৰৰ চিণ্ডিকেট, আৰক্ষীৰ অভিযানত শুকুৰবাৰে নিশা জব্দ ২৮ খন সাৰভৰ্তি ট্ৰাক  •  বঙাইগাঁৱৰ সিদলসতীত ৰাইজে কৰায়ত্ত কৰিলে ডকাইত, VIDEO  •  গৰৈমাৰীত আছুৰ বন্যাৰ্তৰ মাজত খাদ্য সামগ্ৰী বিতৰণ  •  দক্ষিণ কামৰূপত হ্ৰাস পাইছে ব্ৰহ্মপুত্ৰ-কলহীৰ জলপৃষ্ঠঃ একাংশ উভতিছে নিজা ঘৰলৈ, অধিকাংশ দুৰ্গত এতিয়াও গৰু-ছাগলীৰ সৈতে আশ্ৰয় শিবিৰ, ওখ-ভেটিত  •  ওদালগুৰিত ২১৯ কৃৰ্তী শিক্ষাৰ্থীক আছুৰ অভিনন্দনঃ বানপানীক ৰাষ্ট্ৰীয় সমস্যাৰূপে ঘোষণাৰ দাবী, অসমত শিক্ষাৰ নামত ৰাজনীতি-ব্যৱসায় চলোৱাৰো অভিযোগ সংগঠনটোৰ

টুইটাৰযোগে কটাক্ষঃ কোনে চাবলৈ যাব কপিল দেৱৰ জীৱনভিত্তিক ছবিখন…

763

ডিজিটেল ডেস্কঃ ভাৰতীয় ক্ৰিকেটাৰ ধোনীৰ জীৱনভিত্তিক ছবি ‘এম এছ ধোনী’ৰ পাছত পুনৰ ক্ৰিকেট খেলুৱৈৰ জীৱনভিত্তিক ছবি শীঘ্ৰেই আহি আছে ছবিগৃহলৈ। বলিউদৰ অভিনেতা ৰণবীৰ সিঙে হিন্দী ছবি ‘৮৩’ত প্ৰাক্তন ভাৰতীয় খেলুৱৈ কপিল দেৱৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব। এই ছবিখনৰ বাবে তেওঁ বহু পৰিশ্ৰম কৰা পৰিলক্ষিত হৈছে।

কেইদিনমান আগতে ৰণবীৰ সিং আৰু কপিল দেৱৰ এখন ফটো ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈছিল। ফটোখনত প্ৰাক্তন ভাৰতীয় খেলুৱৈ কপিল দেৱে অভিনেতাগৰাকীক প্ৰশিক্ষণ দিয়া পৰিলক্ষিত হৈছে। ইফালে, কপিল দেৱৰ জীৱনভিত্তিক এই ছবিখনক লৈ বলিউদৰ অভিনেতা তথা প্ৰযোজক কমাল খানে প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰিছে।

টুইটাৰযোগে এই ছবিখনক কটাক্ষ কৰিছে কমাল খানে। পূৰ্বেও কমাল খানক বহু বহু ইছ্যুক লৈ প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰা প্ৰায়ে দেখা যায়। ইয়াৰোপৰি খানৰ এই টুইটটোক লৈ বহু লোকে প্ৰতিক্ৰিয়াও ব্যক্ত কৰিছে। তেওঁ টুইটাৰত লিখিছে- ‘মই বুজি পোৱা নাই যে, কপিল দেৱৰ জীৱনভিত্তিক এই ছবিখন কোনে চাব? তেওঁ ক্ৰিকেট বিশ্বকাপ জিকিছিল। তাতেনো কি হ’ল? মই কিয় ছবিখন চাব লাগে? কপিল দেৱৰ জীৱনভিত্তিক ছবি ‘আজহৰ’ৰ দৰে ছুপাৰ ফ্লপ হ’ব পাৰে। কবিৰ খান প্ৰকৃতাৰ্থত এজন ভাল নিৰ্দেশক নহয়। তেওঁ কেৱল নকল কৰিব জানে।’ এনেদৰে টুইট কৰি কটাক্ষ কৰে কমাল খানে। আৰু বৰ্তমান ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে এই টুইটটো।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি