শেহতীয়া খবৰ
পুনৰ লাডেনৰ সন্ত্ৰাস, হত্যা কৰিলে এজন লোকক  •  'হিমন্ত জ’কাৰ, ৰাইজে জ’কাৰৰ নৃত্য চাই ভোট নিদিয়ে’  •  শ্ৰীলংকাত হোটেল, গীৰ্জাত ৬টাকৈ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণঃ ৫২ জনৰ মৃত্যু, ৩০০ৰো অধিক আহত  •  শ্ৰীলংকাত হোটেল, গীৰ্জাত ৬টাকৈ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণঃ ৫২ জনৰ মৃত্যু, ৩০০ৰো অধিক আহত  •  দুদিনীয়া কাৰ্যসূচীৰে চীনলৈ বিদেশ সচিব বিজয় কেশৱ গোখলে  •  দুদিনীয়া কাৰ্যসূচীৰে চীনলৈ বিদেশ সচিব বিজয় কেশৱ গোখলে  •  শ্ৰী লংকাত ভয়ংকৰ বিস্ফোৰণ, নিহত ৪৯, আহত ৩০০ৰো অধিক  •  বহাগে জাতি জনগোষ্ঠীৰ মিলনতীৰ্থত পৰিণত কৰিলে ঘূণাসুঁতিক, চাওক VIDEO  •  প্ৰেট্ৰ'লৰ মূল্য হ্ৰাস, বৃদ্ধি পালে ডিজেলৰ  •  প্ৰেট্ৰ'লৰ মূল্য হ্ৰাস, বৃদ্ধি পালে ডিজেলৰ

‘২০১৯ৰ বিশ্বকাপত ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ অধিনায়ক কোহলীৰ বিপৰীতে ধোনী হ’ব লাগে’

1,406

ডিজিটেল ডেস্কঃ ২০১৯ৰ ক্ৰিকেট বিশ্বকাপৰ বাবে ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলৰ খেলুৱৈসকলৰ নাম ঘোষণা কৰা হৈছে। খেলুৱৈসকলৰ নাম প্ৰকাশ হোৱাৰ পাছতেই এতিয়া ছ’চিয়েল মিডিয়াত বিভিন্নজনে প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰাও দেখা পোৱা গৈছে। ইতিমধ্যে ক্ৰিকেট ৱৰ্ল্ড কাপ ২০১৯ৰ বাবে ভাৰতীয় দলৰ ১৫জনকৈ খেলুৱৈৰ নাম ঘোষণা কৰা হৈছে।

ইফালে, বলিউদৰ অভিনেতা কমাল আৰ খানে ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলটোক লৈ প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰিছে। অভিনেতাগৰাকীয়ে ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলটোৰ বিৰাট কোহলী আৰু এম অছ ধোনীৰ তুলনা কৰা দেখা পোৱা গৈছে। ৱৰ্ল্ড কাপ ২০১৯ৰ বাবে বি চি চি আই-য়ে সোমবাৰে দলটোৰ খেলুৱৈৰ নাম ঘোষণা কৰে। খেলুৱৈসকলৰ নাম ঘোষণা কৰাৰ পাছতেই কমাল আৰ খানে টুইটাৰযোগে প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰে।

তেওঁ বিৰাট কোহলীক দলটোৰ অধিনায়ক ৰূপে খেলিলে কেনেধৰণে প্ৰদৰ্শন কৰে তাক লৈ কৰে এই টুইট। কমাল আৰ খানে টুইটাৰত লিখিছে- ‘বিৰাট কোহলীৰ জীৱনটো ব্যৰ্থতা আৰু অশ্লীল শব্দৰে ভৰা। সেয়েহে এম এছ ধোনী বিশ্বকাপ-২০১৯ত ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলটোৰ অধিনায়ক হোৱাটো উচিত। আপোনালোকে সমৰ্থন জনাইনে?’

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি