শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীশ্ৰী শঙ্কৰদেৱ মহাবিদ্যালয়ত অনুষ্ঠিত হ'ব ৰূপালী জয়ন্তী সমাৰোহ  •  কংগ্ৰেছী বাহিনীৰ হাতত প্ৰহৃত প্ৰাক্তন সৈনিক, বিজেপিৰ প্ৰশ্ন- সাধাৰণ মানুহৰ সুৰক্ষা ক’ত  •  এইবাৰ প্ৰৱাসী ভাৰতীয়ৰ বাবে মোডীৰ তীৰ্থ যাত্ৰা যোজনা  •  সাম্প্ৰদায়িক মন্তব্য দিয়াৰ অভিযোগত হিমন্তৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত পুৰণিগুদামত জোঁৰ সমদল  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সেনা-আৰক্ষীৰে সংঘৰ্ষত নিহত অসমৰ যুৱক  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  ডিমা হাছাও স্বায়ত্ত শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনৰ ফলাফল… UPDATES  •  পদূলিত গামোচা আঁৰি নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ১০ খন গাঁৱৰ

কাকপথাৰত আৱদ্ধ শিশুসহ ৩৫ সন্দেহযুক্ত বাংলাদেশী নাগৰিক

1,080

ডিজিটেল সংবাদ, পেঙেৰীঃ তিনিচুকীয়াৰ কাকপথাৰত আৱদ্ধ শিশু, মহিলাসহ ৩৫ গৰাকীকৈ সন্দেহ যুক্ত বালাংদেশী নাগৰিক৷ স্থানীয় ৰাইজৰ সহযোগত আটক কৰি কাকপথাৰৰ আৰক্ষীয়ে সোধ-পোচ কৰি আছে ধৃত লোকসকলক৷

নিজকে ত্ৰিপুৰা আৰু মৰিগাঁৱৰ বাসিন্দা বুলি চিনাকী দিয়া লোকসকলে অৰুণাচলৰ পৰশুৰাম কুণ্ডলৈ বুলি যাবলৈ প্ৰস্তুত হোৱাৰ কথা আৰক্ষীৰ জেৰাত প্ৰকাশ কৰিছে৷ লোকসকলৰ প্ৰকৃত নাগৰিকত্ব সন্দৰ্ভত আৰক্ষীয়ে তদন্ত চলাই আছে৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি