শেহতীয়া খবৰ
ধূপধৰাৰ ধানবৰীত বাঁহৰ সাঁকোৰ পৰা পৰি মৃত্যু এজনৰ  •  লালুকত অভিৰুচি শিল্পী সৈনিকৰ নাট কৰ্মশালা সম্পন্ন  •  ধূপধৰাত দ্বিতীয় বাৰ্ষিক বায়খো উৎসৱ উদযাপন, জলন্ত অঙঠাৰ ওপৰত নৃত্য প্ৰদৰ্শন  •  সুদুৰ ম্যানমাৰৰ পৰা আহি অসমৰ জোঁৱাই হ'ল অবৈধ ৰোহিংগা, আদালত চৌহদত বিষ্ফোৰক স্বীকাৰোক্তি, VIDEO  •  ধূপধৰাত কবৰ খান্দি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিলে শিশুৰ মৃতদেহ, পানীত পৰি মৃত্যু হোৱাৰ পিছত জনোৱা নাছিল আৰক্ষীক  •  কাৰ আশীৰ্বাদত বৰাকত চলিছে অবৈধ সাৰৰ চিণ্ডিকেট, আৰক্ষীৰ অভিযানত শুকুৰবাৰে নিশা জব্দ ২৮ খন সাৰভৰ্তি ট্ৰাক  •  বঙাইগাঁৱৰ সিদলসতীত ৰাইজে কৰায়ত্ত কৰিলে ডকাইত, VIDEO  •  গৰৈমাৰীত আছুৰ বন্যাৰ্তৰ মাজত খাদ্য সামগ্ৰী বিতৰণ  •  দক্ষিণ কামৰূপত হ্ৰাস পাইছে ব্ৰহ্মপুত্ৰ-কলহীৰ জলপৃষ্ঠঃ একাংশ উভতিছে নিজা ঘৰলৈ, অধিকাংশ দুৰ্গত এতিয়াও গৰু-ছাগলীৰ সৈতে আশ্ৰয় শিবিৰ, ওখ-ভেটিত  •  ওদালগুৰিত ২১৯ কৃৰ্তী শিক্ষাৰ্থীক আছুৰ অভিনন্দনঃ বানপানীক ৰাষ্ট্ৰীয় সমস্যাৰূপে ঘোষণাৰ দাবী, অসমত শিক্ষাৰ নামত ৰাজনীতি-ব্যৱসায় চলোৱাৰো অভিযোগ সংগঠনটোৰ

আজিয়ে ডাউনলোড কৰক, জিঅ’ৰ নতুন সংযোজন…

1,808

ডিজিটেল ডেস্কঃ জিঅ’ ব্যৱহাৰকাৰী সকলৰ বাবে এক নতুন সুখবৰ কঢ়িয়াই আনিছে ৰিলায়েঞ্চ কৰ্তৃপক্ষই। বৃহস্পতিবাৰে ৰিলায়েঞ্চে মুকলি কৰিলে জিঅ’ নিউজ এপ। গুগল প্লে ষ্টোৰ আৰু এপ্পল এপ’ত উপলব্ধ এই নিউজ এপটোৰ জৰিয়তে এতিয়া গ্ৰাহকে লাভ কৰিব দেশ বিদেশৰ তাৎক্ষণিক খবৰ।

ৰিলায়েঞ্চ কৰ্তৃপক্ষই জানিবলৈ দিয়া মতে, লোকসভা নিৰ্বাচন-২০১৯ৰ খবৰৰ লগতে আইপিএল, বিশ্বকাপ ক্ৰিকেটৰ লগতে দেশ-বিদেশৰ সকলো খবৰ অতি দ্ৰুততাৰে লাভ কৰিব পৰা যাব এই এপৰ জৰিয়তে। তদুপৰি এই নতুন এপটোত ব্ৰেকিং নিউজ, আলোচনী, বাতৰিকাকত, ফেশ্বন, ক্ৰীড়াজগত, স্বাস্থ্য, জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ, মনোৰঞ্জন জগতৰ খবৰো লাভ কৰিব গ্ৰাহকে।

১২টাৰো অধিক ভাৰতীয় ভাষা সংযোজিত এই এপটোত গ্ৰাহকে চাব পাৰিব ১৫০ৰো অধিক নিউজ চেনেল। ৮০০ আলোচনী, দেশ-বিদেশৰ জনপ্ৰিয় ব্লগ আৰু নিউজ ৱেবছাইটৰ সুবিধা গ্ৰাহকে লাভ কৰিব বুলিও জানিবলৈ দিয়ে ৰিলায়েঞ্চে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি