শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

আজিয়েই ৰিচাৰ্জ কৰক জিঅ’ৰ নতুন অফাৰ

2,327

ডিজিটেল ডেস্কঃ জিঅ’ ব্যৱহাৰকাৰী সকলৰ বাবে আহিছে এক সুখবৰ। এইবাৰ জিঅ’ কোম্পানীয়ে গ্ৰাহক সকলক বিশেষ অফাৰৰ জৰিয়তে আগবঢ়াইছে দীৰ্ঘম্যাদী প্ৰি-পেইড প্লেন। গ্ৰাহকসকলে এতিয়া ৫৯৪ আৰু ২৯৭ টকাৰ ৰিচাৰ্জ কৰিয়েই লাভ কৰিব পাৰিব জিঅ’ৰ দীৰ্ঘম্যাদী সেৱা।

জিঅ’ই প্ৰদান কৰা ৫৪৯ টকাৰ প্ৰি-পেইড প্লেনৰ জৰিয়তে গ্ৰাহকসকলে ৬ মাহৰ বাবে লাভ কৰিব বিনামূলীয়া ভয়চ কলিঙৰ সুবিধা। তাৰ উপৰি লাভ কৰি ০.৫ জিবি হাই স্পীড প্ৰতিদিনৰ সৈতে আনলিমিটেড ডাটা। এই ৰিচাৰ্জ প্লেনত গ্ৰাহকে প্ৰতি ২৮ দিনৰ বাবে ৩০০ টা এছ এম এছৰ সুবিধাও লাভ কৰিব।

ইয়াৰ বাহিৰেও আৰু এটা প্ৰি-পেইড অফাৰ গ্ৰাহকক প্ৰদান কৰিছে জিঅ’ই। ২৯৭ টকীয়া এই অফাৰত গ্ৰাহকে ৮৪ দিনৰ বাবে লাভ কৰিব জিঅ’ নেটৱৰ্কৰ সকলো সুবিধা। ফ্ৰী ভয়চ কলিং, আনলিমিটেড ডাটা (০.৫ জিবি হাইস্পীড ডাটা প্ৰতিদিনে)ৰ লগতে প্ৰতি ২৮ দিনৰ বাবে গ্ৰাহকে লাভ কৰিব ৩০০ টা ফ্ৰী এছ এম এছৰ সুবিধা।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি