শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

জিঅ’-২ ম’বাইলত কি কি থাকিব?

1,429

ডিজিটেল ডেস্কঃ জিঅ’ ফোনৰ অভূতৰ্পূব বিক্ৰীৰ পাছত এইবাৰ ৰিলায়েন্সে মুকলি কৰিব জিঅ’ ফোন-২। স্বাধীনতা দিৱসৰ দিনা বজাৰলৈ আহিব জিঅ’ৰ এই নতুন ফোনটো।

এই ফোনটোৰ মূল্য হ’ব ২৯৯৯ টকা। এই নতুন ফোনটোত থাকিব ২.৪ ইঞ্চি ডিসপ্লে আৰু ইয়াৰ স্ক্ৰীন ৰেজুলেশ্যন হ’ব ২৪০x৩২০ পিস্কেল। ৫১২ ৰেম আৰু ৪ জিবি ইণ্টাৰনেল ষ্টৰেজ গ্ৰাহকে  এছ ডি কাৰ্ডৰ জৰিয়তে গ্ৰাহকে ১২৮ জিবিলৈ বৃদ্ধি কৰিব পাৰিব।

২ মেগাপিক্সেলৰ ৰীয়েৰ কেমেৰা আৰু ০.৩ মেগাপিস্কেলৰ ফ্ৰণ্ট কেমেৰাও থাকিব এই ফোনটোত। ফেচবুক, হোৱাটছএপ আদি এপছ ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰিব গ্ৰাহকসকলে।

ফোনটো ব্যৱহাৰৰ বাবে জিঅ’  নেটৰ্ৱকৰ সৈতে সংযোগ হ’ব লাগিব। অনলাইনযোগেও বুকিং কৰিব পাৰিব জিঅ’ৰ এই ফোনটো। ফোনটোৰ অনলাইন বুকিঙৰ বাবে প্ৰথমে ৰিলায়েন্স জিঅ’ ৱেবছাইটত গৈ ‘Get Now’ বুটামত ক্লিক কৰিব লাগিব।

ইয়াৰ পাছতে আপোনাৰ সংযোগ নম্বৰ আৰু পৰিচয় অন্তৰ্ভুক্তি কৰি ফোনটোৰ মূল্য ডেবিট/ক্ৰেডিট বা নেট বেংকিঙৰ জৰিয়তে পৰিশোধ কৰিব পাৰিব।

 

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি