শেহতীয়া খবৰ
ধুবুৰীত বিএছএফ চোৰাংচোৱাৰ ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান  •  হিজবুলৰে সম্পৰ্কৰ সন্দেহত আটক কৰা ৩ যুৱকক মুকলি হোজাই আৰক্ষীৰ  •  এটা দামী মোবাইলৰ বাবে সন্তানক ৪০ হাজাৰ টকাত বিক্ৰী মাতৃৰ  •  প্ৰয়োজন হ’লে ন্যায়াধীশ দম্পত্তিৰ বিৰুদ্ধেও হ’ব তদন্ত, এপিএছচি কেলেংকাৰীৰ সন্দৰ্ভত কুলধৰ শইকীয়াৰ মন্তব্য  •  ২০ এপ্ৰিলত মই কল্পনা লাজমীক শেষবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলোঃ কমল কটকী  •  নগাঁৱৰ জুৰীয়াত পানীত পৰি এটি শিশুৰ মৃত্যু  •  তিনিচুকীয়াত ৪ সন্দেহযুক্ত নাগৰিকক আটক  •  বৰপেটাত হিজবুল মুজাহিদীনৰ সৈতে জড়িত থকাৰ অপৰাধত ৩ যুৱকক আটক  •  নগাঁৱৰ আকৌ বিদ্যুৎ বিভাগৰ অৱহেলা! পানীগাঁও চাৰিআলিত ট্ৰেন্সফৰ্মাৰ বিস্ফোৰণ, চাওঁক VIDEO  •  লংকাৰ গংগা হোটেলত চিপ লোৱা অৱস্থাত যুৱকৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ

জিঅ’-২ ম’বাইলত কি কি থাকিব?

1,399

ডিজিটেল ডেস্কঃ জিঅ’ ফোনৰ অভূতৰ্পূব বিক্ৰীৰ পাছত এইবাৰ ৰিলায়েন্সে মুকলি কৰিব জিঅ’ ফোন-২। স্বাধীনতা দিৱসৰ দিনা বজাৰলৈ আহিব জিঅ’ৰ এই নতুন ফোনটো।

এই ফোনটোৰ মূল্য হ’ব ২৯৯৯ টকা। এই নতুন ফোনটোত থাকিব ২.৪ ইঞ্চি ডিসপ্লে আৰু ইয়াৰ স্ক্ৰীন ৰেজুলেশ্যন হ’ব ২৪০x৩২০ পিস্কেল। ৫১২ ৰেম আৰু ৪ জিবি ইণ্টাৰনেল ষ্টৰেজ গ্ৰাহকে  এছ ডি কাৰ্ডৰ জৰিয়তে গ্ৰাহকে ১২৮ জিবিলৈ বৃদ্ধি কৰিব পাৰিব।

২ মেগাপিক্সেলৰ ৰীয়েৰ কেমেৰা আৰু ০.৩ মেগাপিস্কেলৰ ফ্ৰণ্ট কেমেৰাও থাকিব এই ফোনটোত। ফেচবুক, হোৱাটছএপ আদি এপছ ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰিব গ্ৰাহকসকলে।

ফোনটো ব্যৱহাৰৰ বাবে জিঅ’  নেটৰ্ৱকৰ সৈতে সংযোগ হ’ব লাগিব। অনলাইনযোগেও বুকিং কৰিব পাৰিব জিঅ’ৰ এই ফোনটো। ফোনটোৰ অনলাইন বুকিঙৰ বাবে প্ৰথমে ৰিলায়েন্স জিঅ’ ৱেবছাইটত গৈ ‘Get Now’ বুটামত ক্লিক কৰিব লাগিব।

ইয়াৰ পাছতে আপোনাৰ সংযোগ নম্বৰ আৰু পৰিচয় অন্তৰ্ভুক্তি কৰি ফোনটোৰ মূল্য ডেবিট/ক্ৰেডিট বা নেট বেংকিঙৰ জৰিয়তে পৰিশোধ কৰিব পাৰিব।

 

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি